// On / Dlaczego pociągają nas niegrzeczni chłopcy?

On

On, miłość, pasja. niegrzeczni chłopcy, co pociaga nas w niegrzecznych chłopcach
Dlaczego pociągają nas niegrzeczni chłopcy?

Każda z nas to przeszła (lub przechodzi). Marzysz o facecie, który będzie miły, szczery, godny zaufania i będzie posiadał wszystkie te cechy, które są dla Ciebie ważne w facecie. I nagle się zjawia, ale Twoje spojrzenie wychwytuje na ulicy kogoś zupełnie innego. Jest niesamowicie przystojny i ma ten błysk w oczach. Zaczynacie się spotykać, on angażuje się w tą relację nader szybko, Ty zresztą też. Masz nadzieję, że spotkałaś mężczyznę swojego życia. Życie jednak prostuje Twoje plany. Po kilku dniach intensywnego romansu Pan Perfekcyjny nie może się z Tobą tak często spotykać. Nie wie, kiedy znajdzie czas, ale prawdopodobnie zadzwoni (oczywiście tego nie robi). Zdajesz sobie sprawę, że znowu zakochałaś się w bad boy'u. Co pociąga nas w facetach, którzy absolutnie nie są dla nas właściwi?

1. Są bardzo pewni siebie.
Niegrzeczni chłopcy nie mają w sobie nawet krzty desperacji, jeśli chodzi o staranie się o kobietę. Dokładnie wiedzą, że jeśli Ty nie będziesz nimi zainteresowana, znajdą się setki kobiet, które ich zapragną. Ta ich pewność powoduje, że pragniemy ich jeszcze bardziej. Problemem jest tylko to, że oni nie mają żadnych skrupułów, aby pokazać nam, że jeśli nie my, to inne będą na ich skinienie. Oni nie muszą wyrażać tego słowami, ich czyny wystarczą. Znajdź faceta, który jest pewny siebie i dobrze czuje się w swojej skórze. Dodatkowo jest troskliwy, pełen zrozumienia i współczucia. Nawet jeśli nie potrwa to długo będziesz miała dobre wspomnienia.

2. Są bardzo męscy.
Bad boy jest bardzo przystojny, a jego ciało wygląda jakby było wycięte z Photoshopa. My jako istoty słabe lubimy być noszone przez facetów na rękach, a bad boy ma odpowiednie muskuły, aby to robić. Ochroni nas, kiedy nieoczekiwanie dojdzie na ulicy do jakiejś bójki, bo bójki to dla niego nie nowość. Która z nas nie chciałaby silnego i przystojnego faceta o boskim, muskularnym ciele? Pytanie raczej retoryczne.... Twój niegrzeczny chłopak często jest zachwycony swoim wyglądem i takiej perfekcji wymaga od Ciebie. Nie będzie miał żadnych skrupułów, aby rzucić Cię, gdy tylko przybędzie Ci kilka dodatkowych kilogramów. Wybierz faceta, który jest co prawda zwolennikiem zdrowego stylu życia, ale nie ma obsesji na punkcie swojego ciała.

3. Są niedostępni.
Niegrzeczni chłopcy nigdy nie są dostępni, szczególnie jeśli chodzi o związki długoterminowe. Kochamy tą cechę, co leży w naszej ludzkiej naturze. Pociąga nas to, co nieosiągalne i o to chcemy walczyć, aby udowodnić sobie i światu, że nam się udało to zdobyć (inne w tej walce poległy). To, co trudne do zdobycia jest w naszym przekonaniu bardziej wartościowe. Normalni faceci pragną związku tak, jak my i są na to otwarci. Dzwonią, kiedy obiecają telefon, zapraszają na randkę w wyprzedzeniem, co daje nam pewność, że dla nich jesteśmy wyjątkowe. Ale po pewnym czasie staje się to nudne, zbyt przewidywalne, facet zaś mało atrakcyjny dla nas, więc go rzucamy. Też tak masz? Jeśli tak, nie jesteś jeszcze gotowa na normalny związek.

4. Są bardzo seksi i mają olbrzymie doświadczenie seksualne.
Wiedzą, jak się poruszać w seksowny sposób. Skupiają na sobie wzrok wszystkich kobiet, które są w pobliżu. Nie łudź się, że jesteś jego ostatnim podbojem. Pewnie znajdujesz się gdzieś pomiędzy numerem pierwszym i ostatnim. Lepiej, aby facet, którego wybierzesz nie był aż tak doświadczony w seksie. To pozwoliłoby Wam na wzajemne odkrywanie siebie i zaspokajanie w wyjątkowy sposób. Dobra strona bycia z niegrzecznym chłopcem jest taka, że w każdym kolejnym związku jest coraz lepszy... w seksie oczywiście. Tylko, czy wyłącznie o to chodzi?

5. Są niezależni.
Ich nie możesz kontrolować. Niegrzeczny chłopak zawsze robi to, co chce i kiedy chce. Nie ma znaczenia, czy Cię to wkurza, czy też martwi. On o to nie dba. O ile może się to na początku podobać - lubimy prawdziwych samców alfa, urodzonych liderów, bo mają dobre geny i pociągają nas tą niezależnością - to chcemy być z facetem, który szanuje nasze zdanie i przejmuje się naszymi uczuciami. Takich, którym najzwyczajniej w świecie na nas zależy. Facet, który ma własne zdanie jest super, ale lepszy jest taki, dla którego kompromis nie jest obcym pojęciem.

6. Są nieprzewidywalni.
Niegrzeczni chłopcy są spontaniczni. Nie mają problemu z tym, aby nagle wyjechać na egzotyczne wakacje, aby dobrze się zabawić. Mają zazwyczaj zwariowane pomysły, co może uruchomić u Ciebie tą dziką część Twojej natury. To dobra cecha, ale na chwilę, a raczej do momentu, kiedy Ty będziesz marzyła o stabilizacji (dom, dzieci), a on ciągle będzie chciał się bawić. Zazwyczaj jest tak, że masz nadzieję, że to on się zmieni, ale w rzeczywistości to TY się zmieniasz dostosowując swoje życie do niego. Prawda jest taka, że stan zabawy pociąga Cię przez chwilę. Dla niego jest to styl bycia, którego nie chce zmienić. Znajdź lepiej takiego, który ma w sobie pierwiastek nieprzewidywalności i szaleństwa, ale nie jest za bardzo odjechany.

7. Udają poranionych przez życie.
Niegrzeczni chłopcy mają zawsze swoje demony, co czyni ich tak tajemniczymi i pociągającymi. Zazwyczaj ciągnie nas w stronę poranionych, umęczonych i cierpiących dusz. Chcemy im pomóc i uchronić przed kolejnym cierpieniem i złym światem. Może to i wygląda romantycznie na początku relacji, ale w rzeczywistości tkwienie w niej oznacza dla nas cierpienie w przyszłości. Znajdź faceta, który nie jest tak bardzo poraniony przez życie i ludzi. Przecież przez całe życie nie będziesz niańką.

8. Są bardzo romantyczni.
Niegrzeczni chłopcy mają opanowaną sztukę szybkiego podrywu do perfekcji. I sztukę szybkiego zaciągania kobiet do łóżka. Traktują kobiety jak królowe, wiedzą co te lubią słyszeć i czego potrzebują. Dokładnie to dają kobietom, przynajmniej przez krótki czas, kiedy są zainteresowani. Słuchanie romantycznych piosenek (oczywiście tych, które TY uwielbiasz), kwiaty przynoszone bez okazji, ale także wyprawa do sklepu w drugiej części miasta po Twoje ulubione czekoladki, czy godzina spędzona na placu zabaw z Twoim dzieckiem, abyś mogła rozkoszować się kąpielą w pianie przygotowaną oczywiście przez niego. Bajka, albo teatr jednego widza. Wybierz faceta, który jest miły, godny zaufania i nie udaje. Będziesz zaskoczona, jak cudny związek z nim stworzysz.

Kobiety mają tendencję do zakochiwania się w atrakcyjnych draniach zamiast w mniej seksownych, ale za to milszych, odpowiedzialnych i pragnących długoterminowej relacji mężczyznach. Nie myśl, że jesteś wyjątkiem i przyciągasz seksownych łobuzów. Prawie żadna nie potrafi im się oprzeć.

Co zatem przyciąga kobiety do seksownych łobuzów?
Odpowiedź jest banalna. Seksowny wygląd wynika z symetrii ciała. Brak deformacji ciała jest silnym wyznacznikiem jakości genetycznej partnera. Symetria twarzy i pięknie zbudowane ciało mówią więcej o zdrowych genach aniżeli sympatyczna osobowość. Często wygląd kontrastuje z cechami, których kobiety pożądają dla ojców swoich dzieci.  W owulacji wybierają geny, które gwarantują zdrowie potomstwa. Tego rodzaju mechanizm ewolucyjny jest przystosowawczy dla naszego gatunku. Ewolucja promuje zdrowie puli genetycznej, nawet jeśli w efekcie potomstwo będzie wychowywane przez samotną matkę i otrzyma mniej długoterminowej opieki ze strony ojca, bo seksowny łobuz gdzieś się ulotni.

Bądż mądra w swoich wyborach. Życzę Ci takiego, który będzie Cię kochał i dla ktorego będziesz najważniejsza. (Do poczytanie: "Kiedy mężczyzna kocha kobietę") Powodzenia! Niewinny

SK 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku