// On / Dlaczego mężczyźni wolą blondynki jako kochanki i brunetki jako żony?

On

Moda i uroda, Kobieta, miłość, pasja, fot. Terry Richardson
Dlaczego mężczyźni wolą blondynki jako kochanki i brunetki jako żony?

Kolor włosów kobiety jest bardzo ważny dla facetów. Blond spopularyzowała seksbomba Marilyn Monroe w filmie "Mężczyźni wolą blondynki" i ta dobra passa blondynek trwa do dziś. Faceci generalnie preferują blondynki, czy chodzi o żonę, czy o kochankę, ale.... Wiele badań naukowych potwierdza, że blondynki są częściej wybierane przez panów na kochanki. Dlaczego?

Blondynki są bardziej seksowne
Co prawda kolor włosów odgrywa ważną rolę w doborze partnerki, jednak mężczyźni mają też inne kryteria. Wybierają najczęściej blondynki z lubieżnym ciałem: duży biust, ponętne kształty, pełne usta.... Nie koniecznie musi to być naturalna blondynka. Tak samo jest przez nich traktowana brunetka, która zmieniła kolor na blond.

Kochanka musi wyglądać inaczej niż żona
W świecie więcej jest naturalnych brunetek, aniżeli blondynek. Więcej też żon jest brunetkami. Facet, który chce zdradzić żonę pragnie dreszczyku emocji i to jest coś, co dostarcza mu blondynka. W głowie ma piękną boginię o włosach blond, która spełni wszystkie jego najskrytsze fantazje. Dodatkowo ten obraz lubieżnej blondynki pochodzi z filmów erotycznych. Blondynka  z potężnym biustem w czerwonych szpilkach, robiąca to i tamto jest w stanie rozpalić każdego faceta zawsze i wszędzie.... W historii ludzkości wszystkie boginie miały długie kręcone blond włosy i były niesamowicie seksi. Faceci powiązali sobie tą boską moc z nieprzyzwoitością  i to kusi ich w blondynkach. Obietnica grzechu doskonałego... Przeprowadzone w Anglii badania potwierdzają, że blondynki są postrzegane przez facetów jako coś "nowego i podniecającego". Ale poślubiają kobiety o innym kolorze włosów, niż ich poprzednia kochanka, albo obiekt erotycznych pragnień. Jednym słowem szaleją za blondynkami, aby poślubić brunetkę (71% facetów, badanie Garnier)..

Blondynki są kochankami doskonałymi
Blondynki są słodkie, powabne i lepiej flirtują. Dodatkowo są lepszymi kochankami i to powoduje, że faceci właśnie z nimi chcą grzeszyć. Jak sięgać po zakazany owoc, to ten najbardziej pociągający.

Blondynki są głupie i niebezpieczne
Faceci na poważnie chcą sie wiązać z brunetkami, gdyż silnie zakorzeniony jest w nich mit o głupich blondynkach., choć nie ma żadnych badań potwierdzających korelację pomiędzy kolorem włosów, a inteligencją. Często używamy sformułowania: "nie rób z siebie blondynki", albo "blondynka" mając na myśli osobę niezbyt inteligentną, albo robiącą taki kardynalny błąd, jaki tylko blondynka mogłaby zrobić. Głupie, ale prawdziwe. Nie bez znaczenia jest fakt, że bardzo seksowna blondynka nigdy nie będzie miała problemów ze znalezieniem innego faceta, więc faceci mają więcej zaufania do brunetek, jeśli chodzi o dochowanie wierności w małżeństwie. Blondynki są niebezpieczne..... bo kuszą konkurencję....

Blondynki są symbolem seksu
Blondynki są bardziej popularne niż brunetki. To one opanowały okładki czasopism i ekrany kinowe. Mają w końcu etykietkę "symbolu seksu" lub "seks bomby". Przykładem jest Pamela Anderson, Amber Heard, Scarlett Johansson, a wcześniej Marilyn Monroe, czy Brigitte Bardot.

Prawdopodobnie preferencje facetów będą ciągle takie same i swój wybór żony lub kochanki będą opierać ma kolorze farby do włosów. Wiemy, że faceci bywają dziwni, więc to też nie powinno nas jakoś wyjątkowo dziwić. A wniosek z tego jeden: chcesz go skusić: przefarbuj włosy na blond, ale musisz mieć świadomość, że możesz liczyć tylko na rolę kochanki. Chcesz go usidlić na zawsze: bądź brunetką.  Choć jak powiedział Waldemar Łysiak„kolor włosów jest bez znaczenia„, a „brunetka może być czarną blondynką„. NiewinnyMrugnięcie

KK.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku