// Seks / Seks pod prysznicem przeniesie Was w inny wymiar

Seks

seks, miłość, pasja, seks pod prysznicem
Seks pod prysznicem przeniesie Was w inny wymiar

Nie musicie wcale opuszczać swojego mieszkania, aby wnieść do Waszego związku powiew świeżości. Nowe ekscytujące miejsca do uprawiania seksu możecie znaleźć w domu. Jednym z takich miejsc jest łazienka i seks pod prysznicem, który jest urozmaiceniem życia seksualnego i niezapomnianym przeżyciem dla kochanków. Sceneria rodem z romantycznego filmu: nagie ciała, po których spływają strużki wody, a do tego urozmaicone pozycje seksualne. Tego się nie da zapomnieć....Seks pod prysznicem można uprawiać na wiele sposobów. Podpowiadamy Wam, co możecie jeszcze zrobić, by zwiększyć doznania maksymalnie... Seks pod prysznicem lub w wannie może być elementem gry wstępnej, która zostanie przeniesiona do sypialni, albo szybkim numerkiem. Aby wrażenia były maksymalne warto się przygotować do takich igraszek.

13 kroków do innego wymiaru:

1. Przygotuj łazienkę: nalej wody o średniej temperaturze do wanny. Dodaj płyn do kąpieli, który wypełni ją pianą po brzegi.
2. Porozstawiaj świeczki w łazience i zgaś inne światła.
3. Konieczna jest odpowiednia wentylacja, aby nie dostać zawrotów głowy z powodu zbyt wysokiej temperatury lub nie omdleć.
4. Zadbaj o dobrą, nastrojową muzykę, której dźwięki wprowadzą Was w inny wymiar.
5. Z szafek i pralki zdejmij niepotrzebne drobiazgi – te powierzchnie mogą Wam się przydać w trakcie akcji.
6. Zanurz się w wodzie z pianą i zawołaj jego, aby się do Ciebie przyłączył.
7. Zacznijcie wzajemne myć i masować swoje ciała. Nie oszczędzajcie przy tym sobie pieszczot i pocałunków.
8. Powoli namydlajcie się i delikatnie stymulujcie się nawzajem językami i palcami. Jest to zmysłowe wprowadzenie do seksu oralnego, oralno-analnego lub analnego.
9. Seks w wodzie można urozmaicić poprzez wykorzystanie zabawek erotycznych, jak wodoodporne wibratory i dildo. Jeśli nie macie ich pod ręką możecie wykorzystać końcówkę od prysznica. Słuchawka prysznicowa, choć nie wibruje, też może dostarczyć kosmicznych wrażeń. W końcu niejedna kobieta z pewnością może coś na ten temat powiedzieć, bo masturbowanie się strumieniem wody z prysznica to dość częsty sposób pobudzania. Musicie jednak pamiętać, że woda wypłukuje naturalną kobiecą wilgoć, dlatego albo ograniczcie się do bardziej powierzchownej stymulacji wodą, albo zastosujcie przedtem wodoodporny lubrykant.
10. W seksie w łazience istotny jest odpowiedni dobór pozycji. Najlepsza to pozycja od tyłu, którą można modyfikować zgodnie z własną inwencją. Warto wypróbować kilka różnych pozycji i ułożyć własny repertuar najbardziej podniecających, i w miarę możliwości nietrudnych, pozycji. Gdy wanna jest szeroka dobrym rozwiązaniem są pozycje siedzące, np. na jeźdźca.
11. Pierwsze próby mogą być wyzwaniem, ale z każdym stosunkiem seks w wannie lub pod prysznicem staje się prostszy i przyjemniejszy. Pod prysznicem jeśli chcecie patrzeć sobie w oczy, spróbujcie pozycji misjonarskiej na stojąco.
12. Z łazienki możecie przenieść się do sypialni i kontynuować Wasze igraszki, używając olejku do masażu. Przed tym możecie osuszyć ciała za pomocą suszarki do włosów. Włączcie ją na średni nawiew i strumieniem powietrza omiatajcie nawzajem swoje ciała, zaczynając od góry. Możecie sterować nim dowolnie, malując kółka, ósemki itp. W okolicach intymnych zatrzymajcie się na dłużej, ale, uwaga, tu poczynajcie sobie delikatniej.
13. Możecie także pozostać w łazience i spróbować kochać się na pralce. Jej wibracje dostarczą nieziemskich wrażeń. A kiedy dodasz do tego odpowiednie ruchy ręką, z pewnością czeka cię niejeden dłuuugi orgazm. Jeśli pralka jest na tyle niska, że możesz swobodnie siąść na jej krawędzi, zrób to. Partner niech stanie przodem do Ciebie, między Twoimi nogami i wchodzi w Ciebie, obejmując Cię za biodra. Być może na początku wibracje sprzętu będą go rozpraszać, ale już po chwili na pewno złapie rytm i jego własny sprzęt zacznie też nieźle wibrować.

Kochanie się pod prysznicem lub w wannie to nieziemskie doznanie. Na pewno za pierwszym razem otworzycie drzwi do raju i nie będziecie chcieli ich zamknąć....

Kosmicznych doznań....Niewinny

MB

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku