// Seks / 7 błędów popełnianych przez mężczyzn w sypialni

Seks

seks, czego pragną kobiety, miłość, pasja, błędy mężczyzn w sypialni
7 błędów popełnianych przez mężczyzn w sypialni

Tworzenie szczęśliwego związku to żmudna praca. Wiadomym jest, że zawsze pojawiają się mniejsze lub większe problemy. "Tylko że te problemy albo mogą się stać źródłem urazy i odrzucenia partnera, albo posłużyć do zbudowania głębszego wzajemnego zrozumienia, bliskości, zaufania i miłości". Związek jest zdrowy, gdy każde z partnerów może bez obaw i zażenowania prosić o to, czego pragnie. Problemem może być niezrozumienie wzajemnych oczekiwań w sferze seksu. Często mężczyźni mają mylne wyobrażenie o tym, czego oczekują od nich ich kobiety. I popełniają błędy, które nie służą budowaniu relacji.

A jakie to najczęściej błędy popełniane w sypialni przez panów?

1. Seks zaczyna się w sypialni.
Facet  może być gotowy do seksu w każdej chwili. Prawie na pstryk. Pstryk - jest światło. Pstryk i facet może uprawiać seks. Podniecenie w przypadku kobiet nie jest takie łatwe i nie przychodzi tak szybko. Kobieta potrzebuje czułości ze strony partnera: obejmowania, przytulania, całowania i trzymania za rękę. Chce poczuć, że facet ją docenia i zależy mu na niej. Kiedy czuje się bezpieczna może zatracić się podczas seksu. Przytulanie może zdziałać cuda. Czy wiesz, że przytulanie przez 30 sekund stymuluje wydzielanie oksytocyny, hormonu odpowiedzialnego za poczucie łączności z partnerem i zaufanie?

2. Są pewni, że wiedzą, czego ona pragnie.
Kobiety udają orgazm dzisiaj tak samo jak 20, czy 30 lat temu. Jeśli jej nie podoba się seks z Tobą, coś jej nie pasuje, możesz nawet o tym nie dowiedzieć się. Po jej reakcjach (być może udawanych orgazmach) stwierdzisz, że ona jest w siódmym niebie. Nie obawiaj się pytać: "Jak Ci się podobało?", "Może oczekujesz czegoś innego?" Innymi słowy pytaj o wskazówki. Kto pyta, nie błądzi.

3. Trzymają się jednego planu.
Nie myśl o tym, że jeżeli coś zadziałało w łóżku trzy razy, to przez kolejne trzy też się sprawdzi. To, co ją podnieca może zależeć od jej humoru, a także fazy cyklu miesiączkowego, kiedy jej sutki są bardziej wrażliwe na pieszczoty. Poświęć jej dużo uwagi, aby wyczuć, co w danym momencie sprawi jej największą przyjemność, staraj się wypróbowywać różne rzeczy i zwracaj uwagę na jej reakcje. Jeśli wyczujesz, że wiesz, co jej się podoba, skoncentruj się właśnie na tym. Kobiety skarżą się często na to, że ich mężczyźni przechodzą do kolejnych czynności w momencie, kiedy one dopiero zaczynają rozkoszować się poprzednią. Pamiętaj: seks to nie żaden wyścig! I nie myśl tylko o swoich potrzebach.

4. Traktują seks jako akt czysto fizyczny.
Pamiętaj, że gra wstępna to podstawa. Wydłuż więc grę wstępną maksymalnie, bo Twoja partnerka potrzebuje dużo więcej czasu od Ciebie. Wielu facetów skupia się jedynie na fizycznej stymulacji, całkowicie ignorując stymulację umysłową. Faceci są wzrokowcami. Podnieca ich sam widok. Kobiety dużo fantazjują podczas seksu, co jest częścią procesu prowadzącego do podniecenia. Podziel jej fantazje erotyczne. Nie traktuj seksu mechanicznie: raz, dwa, trzy i po sprawie.

5. Oczekują, że ona będzie miała orgazm podczas normalnego stosunku.
W przypadku 80% kobiet standardowy stosunek płciowy nie prowadzi do orgazmu. Dlaczego? Większość pozycji seksualnych nie stymuluje odpowiednio łechtaczki. Są inne drogi, aby sprawić jej przyjemność. Seks oralny prowadzi bardziej do osiągnięcia orgazmu, aniżeli sam stosunek. Kochaj się z nią w pozycji na jeźdźca, albo użyjcie wibratora dla par podczas seksu. Ważne, aby czuć sie komfortowo używając seks zabawek i nie odczuwać strachu, bądź zażenowania. Doprowadź ją do maksymalnego podniecenia zanim w nią wejdziesz. Im bliżej orgazmu jest kobieta, tym łatwiej do niego dojdzie, kiedy w nią wejdziesz.

6. Uwodzenie i gra wstępna to dla nich zbędne tematy.
Kobiety uwielbiają być uwodzone przez mężczyzn. Czasami sztuka uwodzenia odgrywa czasami ważniejszą rolę, aniżeli techniki seksualne. Pomaga to zrozumieć, co tak naprawdę działa na Twoją partnerkę: słowa, obrazy, scenki... Czy Twoja partnerka podnieca się, kiedy używasz sprośności w rozmowie telefonicznej z nią? A może, kiedy wysyłasz jej wiadomości z podtekstem seksualnym w ciągu dnia? Flirt przy barze? Czy wodzenie palcem po jej biuście? Musisz pokazać kobiecie, jak bardzo ją pożądasz, a to rozgrzeje ja do czerwoności.

7. Stymulowanie łechtaczki tak, ale sposób nieważny.
Większość kobiet potrzebuje stymulacji łechtaczki, aby osiągnąć orgazm. Ale to nie jest takie proste. Niektórzy nie rozumieją budowy łechtaczki i nie do końca wiedzą, jak się z nią obchodzić. Łechtaczka (łac. clitoris) jest nieparzystym, zewnętrznym narządem płciowym kobiet. Znajduje się w pobliżu przedniego połączenia warg sromowych mniejszych. Często określana jest mianem różowego guziczka ze względu na podobieństwo. Jest miejscem prawdopodobnie najbardziej unerwionym na ciele kobiety, gdyż posiada około 8 tys. zakończeń nerwowych (to więcej niż na wargach, końcach palców czy w prąciu u mężczyzn) i dlatego odgrywa podstawową rolę w pobudzeniu seksualnym i orgazmie u kobiet. Zlokalizowanie tego wrażliwego miejsca jest bardzo ważne, należy także wiedzieć, jak właściwie pieścić clitoris. Od tego, w jaki sposób stymulujemy łechtaczkę i jak intensywnie zależy, czy kobieta osiągnie orgazm. Mechanizm powstawania orgazmu jest prosty do opisania. W momencie podniecenia krew napływa do narządów płciowych, w tym łechtaczki, która zaczyna wypełniać się krwią i pęcznieć. Po ok. 30 sekundach podtrzymywania doznań seksualnych gruczoły przedsionkowe pochwy zaczynają wydzielać naturalne substancje nawilżające tzw. lubrykanty. Wraz z intensywnością stymulacji, trzon łechtaczki zaczyna twardnieć. Łechtaczka zaczyna się powiększać, nawet dwukrotnie. Stymulowanie łechtaczkipowoduje też rytmiczne i coraz szybsze skurcze mięśni i wiązadeł, przytwierdzających clitoris do spojenia łonowego. W momencie orgazmu mięśnie kurczą się, a krew z łechtaczki wraca do krwioobiegu. Po szczytowaniu, łechtaczka w ciągu 5-10 sek. powraca do normalnej pozycji. Po chwili kobieta gotowa jest do kolejnego startu.

Panowie, postarajcie się wsłuchiwać w Wasze partnerki i ich potrzeby, a wtedy obydwoje osiągniecie przyjemność, która przeniesie Was w inny wymiar....

Nieziemskich doznań! Niewinny

BB

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku