// On / Jak znaleźć męża w 60 sekund?

On

mężczyzna, mąż, single, znalezienie męża, miłość, pasja
Jak znaleźć męża w 60 sekund?

Śmieszne? Nie do końca…. Przypuśćmy, że jesteś singielką i masz 60 sekund na znalezienie partnera  życia. Brzmi nieprawdopodobnie, jak mission impossible? A jeśli uczestniczysz w reality show i główną nagrodą jest 1.000.000 dolarów? Od lat szukasz tego właściwego partnera, niestety bez sukcesów, a tu takie wyzwanie. Jeszcze jedna dodatkowa podpowiedź. Masz wybrać faceta na podstawie poziomu jego inteligencji. To ważne, bo przecież chcesz mieć z facetem inteligentne dzieci i móc prowadzić miłe wieczorne dyskusje… Generalnie to bardzo ważne… Przecież wygląd ma drugorzędne znaczenie, poczucie humoru też, nawet nadwaga nie ma znaczenia…. W końcu najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Liczy się to, co w głowie… Jak możesz znaleźć faceta swoich marzeń?

W 60 sekund nie przeprowadzisz żadnego testu na inteligencję, więc musisz znaleźć inne rozwiązanie. 90% sukcesu to odpowiednie miejsce i odpowiedni czas.

W tym przypadku chodzi o miejsce, w którym zgromadzeni są wolni faceci na relatywnie niewielkiej przestrzeni. Plaża w środku sezonu to perfekcyjne rozwiązanie lub klub dla singli. Tutaj możesz niestety ocenić książkę po okładce, bo jak inaczej ocenić IQ faceta w 60 sekund na plaży?

Badania naukowe wskazują na korelację pomiędzy inteligencją a następującymi fizycznymi cechami:

  • Owłosienie. Dużo włosów na klatce piersiowej, z tyłu i na ramionach sugerują wyższy poziom inteligencji. Tak mówią badania. Na plaży nie musisz prosić faceta, aby rozpiął koszulę.
  • Niebieskie oczy. Istnieje zależność pomiedzy niebieskim kolorem oczu a inteligencją. Na plaży zobaczysz od razu jego niebieskie oczy. W barze dla singli może być mały problem, bo jest tam ciemno.
  • Krótkowzroczność. Istnieje wiele teorii, że ta wada wzroku wiąże się z wyższym poziomem IQ. Prawdopodobnie mądrzy ludzie czytają więcej w młodzieńczych latach i bardzo wytężają wzrok. A może to geny, które powodują, że faceci noszący okulary są mądrzejsi? Ty nie będziesz rozwiązywać tej zagadki. Twoje zadanie to wynalezienie w tłumie faceta, który nosi okulary, ale nie słoneczne.
  • Wielkość głowy. Większe mózgi to mądrzejsze mózgi. Większe mózgi wymagają większych głów i tyle.
  • Wzrost. Znowu badania naukowe: wysocy ludzie są mądrzejsi od niskich. Tą korelację możemy wytłumaczyć dobrym sposobem żywienia i mniejszymi stresami. Może wysocy ludzie, lepiej odżywieni, z mniejszą ilością stresów mają większe mózgi…

Wszystkie wyżej opisane cechy zewnętrzne pozwolą Ci ocenić “książkę” po okładce. Czysto statystycznie. Nie dowiesz się, co jest we wnętrzu książki, czyli czy facet ma skłonności do alkoholu lub narkotyków, czy jest cholerykiem, ateistą, który z kolei urodził się w rodzinie (starsze dzieci są mądrzejsze), czy jest leworęczyny, czy też występują inne cechy korelujące z IQ. Pamiętaj jednak, że istnieje coś takiego, jak IQ indywidualne. Co to oznacza? Wysoki, niebieskoooki, facet z krótkowzrocznością i dużą głową, którego wyłowiłaś z tłumu w 60 sekund okaże się totalnym dupkiem. Masz 60 sekund na wyłowienie tego jedynego z tłumu. Miej nadzieję, że w tej loterii będziesz szczęśliwym zwycięzcą. Powodzenia! Przynajmiej wiesz, czego szukać, aby wyłowić inteligenta. Mrugnięcie

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku