// On / 10 sygnałów, że to nie jest facet na całe życie

On

mężczyzna, sygnały ze to nie facet na całę życie, miłość, pasja
10 sygnałów, że to nie jest facet na całe życie

Niektórzy ludzie czują, że spotkali miłość swojego życia już od pierwszego wejrzenia. Tak mają tylko nieliczni. Większość zastanawia sie, analizuje, przygląda partnerowi. Co w sytuacji, kiedy zaczyna chodzić Ci po głowie, że to nie jest ten jeden jedyny? Jeśli planujesz małżeństwo lub związek długoterminowy zadaj sobie kilka pytań, aby być pewną, że to prawdziwa miłość.

Poniżej sygnały, że on nie jest tym jednym jedynym:  

1. Masz gotową listę tego, czego on nie powinien robić, mówić lub jak się ubierać. Jeśli widzisz jego wady i jesteś na nich skoncentrowana, to najwyraźniej on nie jest osobą do długoterminowej relacji. Uwolnienie się od niego spowoduje, że dasz sobie szansę na związek  z facetem, którego wady nie będą Cię tak denerwowały, albo które będziesz w stanie zaakceptować.

2. Twoje nie negocjowalne cele życiowe nie są kompatybilne z jego celami. Ty chcesz mieć dzieci w przyszłości, on nie. On chodzi co tydzień do kościoła, Ty jesteś ateistką. On uwielbia wieś i życie w mieście nie wchodzi w grę. Ty na wieś możesz ewentualnie wyjechać raz w roku na trzy dni, aby odpocząć. Jeśli tak bardzo różnicie się w podejściu do życia i wartości, to raczej tego nie obejdziecie. Zastanów się, czy jesteś gotowa na kompromisy w kwestiach najważniejszych dla Ciebie? Jeśli jest tylko jedna odpowiedź: "Nie", to wiesz, że to nie jest partner na całe życie.

3. Nie ufasz mu. Zazdrość w związku nie jest złym zjawiskiem i jest zdrowa. Nie mówimy tu o śledzeniu konta e-mail partnera, kiedy wychodzi na spotkanie służbowe, albo łykaniu tabletek uspokajających, kiedy spędza czas bez Ciebie. Jeśli nie masz do niego żadnego zaufania, coś jest nie tak. Jeśli jest coś takiego w nim lub jego przeszłości, co powoduje ten brak zaufania z Twojej strony i nie jesteś w stanie tego zmienić, prawdopodobnie on nie jest osobą właściwą dla Ciebie.

 4. Boisz się z nim kłócić. Kłótnie w związku są zdrowe i oczyszczają atmosferę, pomagają rozwiązać problemy i zrozumieć się wzajemnie. Ignorowanie problemów nie jest tym samym, co nie posiadanie problemów w ogóle. Nawet, jeśli tak to wygląda. O problemach trzeba rozmawiać oraz trzeba umieć rozmawiać, aby je rozwiązywać. Nierozwiązany problem jest jak tykająca bomba zegarowa - kiedyś wybuchnie.

5. On walczy z uzależnieniem. Jest słodki, pomysłowy, czujesz, że Cię kocha, ale też kocha coś jeszcze i to bardzo mocno. Alkohol lub gry hazardowe - i ta miłość jest silniejsza. Nie okłamuj sie, że możesz go zmienić, albo że Wasza relacja jest tak silna, że przezwycięży wszystkie uzależnienia. Uzależniony może wykazać chęć zmiany, ale na własnych warunkach. Czy one będą Ci odpowiadać?

 6. Nigdy nie zwracasz się do niego, aby poprawił Ci humor. Masz spadek formy, płaczesz i czujesz, ze świat Ci się zawalił, ale nie pokazujesz mu tego - ukrywasz się w łazience ze swoimi problemami. Boisz się go wystraszyć. Któreś z Was nie jest gotowe na związek długoterminowy. Gdyby to był właściwy facet wiedziałby, jak Cię rozśmieszyć, odstresować, uspokoić. On powinien być przy Tobie ,a Tobie jego obecność powinna być niezbędna w takiej sytuacji.

7. Nie wyobrażasz go sobie jako ojca Twoich dzieci. Zastanawiałaś się, czy byłby dobrym ojcem dla Waszych dzieci? Czy jest odpowiedzialny? Czy czuje się odpowiedzialny za finanse w związku, czy żyje z dnia na dzień? Czy byłby równorzędnym partnerem w przyszłości? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to znak, że nie ma wątpliwości, iż to nie ten jeden jedyny.

8. Nie okazujecie sobie szacunku. Upokarza Cię w towarzystwie Waszych wspólnych znajomych i nieustannie narzeka do swoich rodziców jaka jesteś straszna. Zamykasz oczy ze wstydu i pąsowiejesz, kiedy on mówi, ponieważ jego sposób zachowania maksymalnie Cię wkurza. Czujesz zawstydzenie. Związek bez wzajemnego szacunku nie ma szans na przetrwanie

9. Nie czujesz do niego pociągu seksualnego. Seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku. Jeśli on Cię nie pociąga, to nie okłamuj się, że to się zmieni na lepsze i nagle zacznie Cię pociągać. Chcesz z nim żyć jak brat z siostrą? To nie jest facet na całe życie.

10. Niby wszystko jest ok, ale masz złe przeczucia. Intuicja mówi Ci, ze coś jest nie tak. Nie bagatelizuj tego. Głos w Twojej głowie nie kłamie - to głos rozsądku.

 A jak jest z Twoim wybrankiem? Uśmiech

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku