// On / Jacy są faceci z tatuażami w rzeczywistości?

On

mężczyzna, miłość, pasja, tatuaże, stereotypy, Miłość to pasja
Jacy są faceci z tatuażami w rzeczywistości?

Tatuaże, mimo że modne w świecie, w Polsce są ciągle tematem tabu. Jeśli facet ma ich za dużo staje się obiektem niespokojnych spojrzeń przechodniów na ulicy: na pewno ćpun, albo kryminalista! Dziewczyny mają opory przed przedstawieniem rodzicom wybranka, którego ramiona zdobią tatuaże. I co z tego, że gustowne i w dobrym stylu, skoro rodzicom mogą skojarzyć się z tym, że wybranek ich córki ma za sobą przeszłość kryminalną. Mamy rok 2015! Pora obalić stereotypy! To czas, aby przestać osądzać książkę do okładce, a faceta po tatuażach na skórze. Tatuaże, szczególnie te wykonane w dobrym studio przyciagają wzrok i są dumą właściciela. Jeszcze nie jesteś przekonana? Oto powody, dla których faceci z tatuażami są wyjątkowi:

1. Są dobrze wykształceni.
Zapewne rodzice przestrzegali Cię przed wytatuowanymi chłopakami. To według nich ludzie uzależnieni od narkotyków, ludzie z przeszłością kryminalną, nie “to” towarzystwo. Stereotypy! Badania wskazują, że mnóstwo dzisiejszych studentów ma ciało przyozdobione tatuażami, a tym nie możemy zarzucić braków w edukacji. W badaniu, o którym mowa, uczestniczyło około 1800 studentów. Spośród nich 14% miało tatuaże, a 4% miało ponad 7 piercingów, cztery lub więcej tatuaże.

2. Są wyjątkowymi kochankami.
Nie generalizujmy, że posiadacz tatuaży to człowiek z marginesu. Badania opublikowane w Medycynie Seksualnej dowodzą, że ludzie z modyfikacjami ciała, takimi jak piercing, czy tatuże chętniej uprawiają seks, aniżeli ci bez. Aby się przekonać, czy jest tak faktycznie musisz spróbować…

3. Są bardziej pewni siebie.
Niektórzy ignoranci twierdzą, że posiadacze tatuaży chcą poprzez posiadanie ich zatuszować niepewność i nienawiść, jaką żywią do własnego ciała. NIEPRAWDA! Kto tak uważa jest w błędzie! Badania potwierdzają, że posiadacze tatuaży cechuje mniejsze niezadowolenie z wyglądu w momencie, gdy tatuaż zagości na ich ciele. Nabierają pewności siebie i zadowolenia z wyglądu już trzy tygodnie po wytatuowaniu ciała. 

4. Są niesamowicie seksi.
Facet z tatuażem jest niesamowicie seksi. Wystarczy, że ściągnie koszulkę, a Ty już nie możesz oderwać od niego wzroku. Do tego jest intrygujący. Zastanawiasz się, jakie znaczenie mają tatuaże, które ma zamieszczone na skórze. W naszych oczach jest twardzielem i bad boyem.

5. Są kreatywni.
To zazwyczaj ludzie ze świata sztuki, którzy inaczej odczuwają piękno i mają inną wrażliwość. Chcą wyglądać inaczej, bo są inni. Z takim facetem nie będziesz się nudzić.

Wiele osób sukcesu ma piękne tatuaże zdobiące ciało – wręcz dzieła sztuki. Przykładem jest David Beckham, Johnny Depp, Angelina Jolie, czy Rihanna. A jakie jest Twoje zdanie na temat tatuaży? Czy lubisz je u swojego faceta, jeśli je ma? A jeśli ich nie posiada, czy chciałabyś, aby je miał?

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku