// On / Każda kobieta zakocha się w tobie na zabój

On

mężczyzna, relacje damsko-męskie
Każda kobieta zakocha się w tobie na zabój

Nie jest ważne, czy jesteś nieziemsko bogaty, czy ledwo wiążesz koniec z końcem. Czy jesteś przystojny jakby żywcem wyjęty z żurnala, albo czy twoje ciało wygląda jak z Photoshopa. Nie musisz być facetem, który ma najlepsze poczucie humoru ze wszystkich obecnych. Szanse u kobiet mają nie tylko nieziemsko przystojni i bajecznie bogaci. Kobiety opierają swoje wybory na czymś zupełnie innym. A tym czymś jest sprawienie, że ona czuje się przy tobie naprawdę bezpieczna. Jak już to poczuje, zaczniesz się jej podobać coraz bardziej, aż w końcu zakocha się w tobie. Kobieta zakocha się nawet w brzydalu, o ile ten szanuje ją i traktuje jak księżniczkę.

Pamiętaj tylko o tym, że ścieżka do kobiecego serca co prawda nie jest kręta, ale nie możesz do niego dobrnąć udając kogoś, kim nie jesteś. To nie jest tak, że zdobędziesz ją, a potem zaczniesz być sobą i zasłona dymna opadnie, a ona będzie rozczarowana i rozgoryczona. Musisz przysiąc, że taki, jak się jej zaprezentujesz będziesz dzisiaj, jutro i zawsze!

Jeśli spotkałeś kobietę, która naprawdę ci się podoba zobacz, czym ją zdobędziesz:

1. Bądź zawsze dla niej dostępny
W świecie, w którym wszyscy kierują się kalendarzami i zaplanowanie spotkania w tygodniu graniczy z cudem, ty bądź dla niej zawsze dostępny. Nawet, gdyby miało to oznaczać przełożenie twoich spraw na inne terminy. Dasz jej jasny znak, że dla ciebie jest najważniejsza. Bądź przy niej duchowo i emocjonalnie. Chce porozmawiać w środku nocy? Dlaczego nie! Jesteś gotowy! Potrzebuje pomocy, bo ma awarię samochodu. Ty jej pomożesz! Będzie wiedziała, że ty jesteś zawsze. Bądź do tego szczery i otwarty. Zobaczysz. Ona to doceni!

2. Bądź honorowy
Honor wyróżnia mężczyzn od chłopców. Musisz trzymać się tego, co obiecasz. Twój honor nie pozwoli ci, aby igrać z emocjami partnerki i bawić się nią jak zabawką. Honor oznacza być osobą, na której można polegać jak na Zawiszy i której można ufać bez granic. Jeśli umówisz się na konkretną godzinę i wiesz, że niestety utknąłeś w korkach, nie każ jej czekać. Zadzwoń w porę, aby przesunąć spotkanie, albo je odwołać. Jeśli coś przeskrobiesz, przeproś i postaraj się nie powtórzyć tego w przyszłości. Ona ma wiedzieć, że słowo przez ciebie powiedziane znaczy więcej niż worek złota.

3. Bądź konsekwentny
Bycie konsekwentnym jest kluczem do sukcesu w  każdej dziedzinie życia. To, co robisz każdego dnia ma większe znaczenie aniżeli jednorazowe porywy. Rozciągnij bycie konsekwentnym na każdy dzień. Niech ona będzie twoim priorytetem każdego dnia. Bądź konsekwentny w każdym aspekcie życia. Zaufanie zyskuje się poprzez bycie konsekwentnym i karność oraz bycie honorowym. 

4. Bądź pewny siebie
Nie myl tego z byciem nadętym, albo panem wszystkowiedzącym. Masz być pewny, jakim człowiekiem jesteś. Czuć się dobrze w swojej skórze. I na tyle pewnym, aby pozwolić jej na bycie taką, jaka jest. Co to oznacza? Jeśli jesteś silnym facetem, takim samcem alfa, ona nie musi z tobą rywalizować. Może pozostać słabą kobietką. Twoja pewność siebie to twoja siła.

Z tymi czterema cechami zdobędziesz kobietę swoich marzeń. Tylko pamiętaj, bądź taki zawsze, a  nie w fazie marketingu.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku