// On / Uwaga! Okłamuje Cię - on jest żonaty!

On

mężczyzna, żonaty facet, kłamstwo, on nie jest singlem, nie daj się oszukać
Uwaga! Okłamuje Cię - on jest żonaty!

Faceci chcą wchodzić  w relacje nawet wtedy, kiedy są żonaci. Smutna prawda. Jeśli żonaty facet będzie chciał się umówić na drinka, nie ma dla niego większego problemu: zdejmuje obrączkę i robi za singla. Nie daj się oszukać. Są sygnały, które świadczą, że on jest takim singlem, jak Ty księżną Yorku. Pamiętaj o złotej zasadzie: nie ma kwitu rozwodowego, nadal jest żonaty. I już!

1. Powiedział Ci, że był żonaty. Typowe, prawda? Większość kobiet uważa, że skoro facet jest w separacji, albo w trakcie procesu rozwodowego, to jest wolny. Nieprawda! Jak długo nie przedstawi papierów rozwodowych, nie zaczynaj romantycznej relacji i nie wkręcaj się. Nawet, jeśli sprawa rozwodowa jest w toku, nic jeszcze nie jest przesądzone. Zawsze mogą się porozumieć i wycofać papiery z sądu. Najlepsze, co możesz zrobić, to dać mu czas na uporządkowanie spraw po rozwodzie (bądź związanych z rozwodem) i nie ogłaszać wszem i wobec, że jesteś w romantycznym związku, jeśli on nie sfinalizował rozwodu.

2. Nie możesz zostać w jego mieszkaniu na dłużej. Wymiguje się, jak może, abyś nie przyszła do jego mieszkania: a to ojciec alkoholik, który czasowo u niego przebywa, a to odległość do jego mieszkania. Przekonuje Cię, że szkoda czasu na dojazdy, skoro możecie go spędzić razem u Ciebie. Wyjątkiem jest kilka nocy, które u niego spędziłaś, pewnie w czasie, gdy jego żona wyjechała w delegację, albo do rodziny.

3. Zawsze chce przyjść do Twojego mieszkania. Tu nie chodzi tylko o logistykę. On po prostu obawia się, że albo niespodziewanie pojawi się żona, albo Ty odkryjesz, że żona jednak istnieje.  A co, jeśli w jego mieszkaniu zostawisz kolczyki, albo inną biżuterię? Jak wytłumaczy się przed żoną? Lepiej wyeliminować ryzyko poprzez spędzanie czasu u Ciebie.

4. Na palcu serdecznym posiada wyraźny ślad po obrączce. Żonaci faceci (poszukujący przygód) zazwyczaj zdejmują obrączkę, kiedy opuszczają dom i chowają ją w portfelu. Jeśli zobaczysz na palcu ślad po obrączce, niech Ci się zaświeci czerwone światło!

5. Wszystkie spotkania, na które Cię zaprasza są last minute. Oczywiście trudno jest zaplanować z góry randki, jeśli facet jest biznesmenem i nigdy nie wie, jakie spotkanie mu jeszcze wyskoczy danego dnia. Jeśli jednak zawsze wszystko planuje na ostatnią minutę, znaczy jesteś tą drugą, a może trzecią? Zresztą czy odpowiada Ci bycie w ciągłej gotowości i na każde jego zawołanie?

6. Nie ma zapisanego Twojego numeru w telefonie. Wypróbuj, o ile kiedykolwiek zostawi telefon w zasięgu Twojego wzroku, czy jak zadzwonisz wyświetlisz się, jako Ty, czy może jako "Marek", albo "wietnamskie jedzenie". Jeśli nie ma Cię w jego telefonie, znaczy ma coś do ukrycia. Zapewne przed żoną.

7. Brak czasu tłumaczy czasem, jaki chce spędzić z dziećmi jako wzorowy i kochający tata. To częsta wymówka żonatych facetów. Nie ma niczego, co bardziej zmiękczyłoby kobietę, aniżeli czas spędzany z dziećmi. Przecież nie możesz być o nie zazdrosna, ani z nimi konkurować! Randka odwoływana w ostatniej chwili, bo ma odebrać dzieci ze szkoły? Jeśli zdarza mu się to często, zastanów się, kto oprócz dzieci czeka na jego powrót do domu?

8. Zaprasza Cię na randki w co prawda w miejsca publiczne, ale dba o to, abyście nie byli wystawieni na widok publiczny. Czy podczas Waszych wyjść do restauracji szuka miejsca na uboczu? Tak, aby Was nikt nie zobaczył? Zawsze łatwiej będzie mu wytłumaczyć mu przed żoną, że spotkał koleżankę z czasów studiów, albo z poprzedniej pracy.

9. Nie przedstawił Ci żadnego ze swoich przyjaciół. To już o czymś świadczy. Pewnie obawia się, że ktoś nieopatrznie mógłby powiedzieć o tym, ze jest żonaty, albo też donieść żonie o jego romansie z Tobą. Jeśli nawet przedstawi Cię przyjaciołom, bądź czujna, kim oni są. Czy to przypadkiem nie jego znajomi z czasów studiów, którzy o żonie nawet nie słyszeli?

10. Wiadomości, które zostawia Ci na poczcie głosowej są bardzo profesjonalne. Czy przedstawia się imieniem i nazwiskiem zamiast romantycznym "witaj, kochanie"? Jeśli tak, to obawia się, aby ktoś, kto jest z nim w pomieszczeniu nie usłyszał jego czułych szeptów kierowanych do Ciebie.

11. Ma bardzo specyficzne podejście do przyszłości. Pamiętaj, że ludzie słyszą to, co chcą słyszeć. Pewnie tak jest też z Tobą. Spróbuj usłyszeć wszystko to, co on do Ciebie mówi. Jeśli zachęca Cię do spotkań z innymi mężczyznami, to znak że jest zaangażowany gdzie indziej i nie ma ochoty tego zmienić. Facet, który wiąże z Tobą przyszłość będzie o tym mówił otwarcie, a nie unikał tematu.

12. Nie pamięta daty swojego rozwodu. Zadaj mu znienacka pytanie, kiedy się rozwiódł (konkretna data). Jeśli nie ma rozwodu, pytaniem tym spowodujesz jego konsternację.W zasadzie mógłby rzucić każdą datę, ale co by było, gdyby wskazany przez niego dzień wypadł w sobotę lub niedzielę?

Oscar Wilde powiedział: " Instynkt kobiety jest niezawodny. Łatwo nim coś przeczuć, trudno zrozumieć". Jeśli Twój szósty zmysł podpowiada Ci, że wybranek oszukuje Cię, zapewne tak jest. Nie próbuj tego zrozumieć, tylko zastanów się, czy chcesz kontynuować tą grę i być tą drugą.

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku