// Miłość / 10 powodów, dla których córka jest najcenniejszym darem od losu

Miłość

córka, moja miłość, miłość bez granic, najcenniejszy dar od losu
10 powodów, dla których córka jest najcenniejszym darem od losu

Gdy na świecie pojawia się nowy człowiek życie wielu osób zmienia się bezpowrotnie. Nie ma już czasu "przed", bo trudno wyobrazić sobie, jak to było, gdy tej osoby nie było z nami. Teraz Twoje myśli nie krążą tylko wokół ciebie, ale wokół niego (jeśli to chłopak), albo niej (jeśli urodziła ci się córka).

10 powodów, dla których córka jest najcenniejszym darem od losu: 

1. Jest bardzo piękna.
Nie ma dla mnie piękniejszego dziecka. Chodzi tu o piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jej serce jest pełne miłości i litości, ma anielski uśmiech i te cudne niebieskie oczy, w których widać jej miłość do mnie.

2. Jest moją najlepszą przyjaciółką.
Często spędzamy razem wieczory leżąc pod kocem na łóżku, rozkoszując się chipsami i niezdrową Coca-Colą. Nasza miłość jest bezwarunkowa, potrafimy wspólnie się śmiać, ale potrafimy też przeprosić, kiedy któraś z nas powie coś nie tak. Ufamy sobie bezgranicznie, polegamy na sobie, doskonale się komunikujemy ze sobą. Doceniamy czas, jaki spędzamy razem - jest bezcenny.

3. Łączy mnie z nią nierozerwalna więź.
Wkrótce nadejdzie ciężki czas- będzie nastolatką z wszelkimi humorami i dzikimi pomysłami, ale jakoś przez to przejdziemy. Często się nie zgadzamy, często się kłócimy, ale to drobnostki. Między nami jest niewidzialna więź, której nikt nigdy nie rozerwie. Jest dla mnie najważniejsza, najcenniejsza. Jest największą miłością mojego życia.

4. Jestem dla niej przykładem.
Kiedy była małą dziewczynką wierzyła, że jestem w stanie obronić ją przed całym złem tego świata: czarownicami, duchami i wszelkimi złymi mocami. Jej wiara we mnie i moje moce zawsze była bezgraniczna. Mam nadzieję, że zawsze taka będzie. Dla niej jednej poszłabym na koniec świata, a duszę zaprzedałabym diabłu. To siła mojej miłości - miłości bez granic.

5. Ma cudny, zaraźliwy uśmiech.
Nie jest ważne, co wydarzy się danego dnia - śmiech mojej córki jest magiczny i powoduje, że świat zawsze nabiera kolorów, a życie ma sens. To moc, magia, najlepsze lekarstwo.

6. Kocham ją i powtarzam jej to każdego dnia.
Jestem z niej bardzo dumna i chwalę się nią przed wszystkimi. Ona denerwuje się na mnie, bo ją to peszy. Chcę wykrzyczeć całemu światu jaka jest piękna, mądra, utalentowana, kochająca. I to, że jest moja! Rozpiera mnie radość i duma!

7. Jest tą jedną najważniejszą rzeczą, która mi się w życiu udała.
Wiele rzeczy nie wyszło mi się w życiu tak, jak planowałam. Ona jest tą, która udała mi się perfekcyjnie. To moja największa nagroda. Kiedy na nią patrzę wiem, że życie jest cudne właśnie dzięki niej.

 8. Jest najlepszym połączeniem mnie i jej ojca.
Wszystko, co kocham w jej ojcu, kocham w niej. Widzę w niej moje mocne strony i tą moją upartość. Jest doskonałym połączeniem nas obojga, bez naszych słabych stron. Ona jest idealna.

9. Kiedy będę stara będzie się mną opiekować.
Pewnie to ona będzie przy mnie, kiedy nie będę w stanie wykonywać różnych czynności - liczę na to, choć nie chcę jej tym obarczać. Ona pomoże mi wykonać makijaż, kiedy ręce będą odmawiać posłuszeństwa i będą się trząść ze starości. Zawiezie mnie do lekarza, postara się o to, aby mi niczego nie brakowało - wiem to, bo ją znam. Zadba o mnie wtedy, kiedy sama nie będę w stanie tego zrobić. Wiem, ze zawsze będę mogła na nią liczyć, szczególnie wtedy, kiedy moje dni na tej ziemi będą już policzone.

 10. Jest moja na zawsze.
Jest moja. Zawsze będzie moją małą dziewczynką. Źródłem niewyczerpanej radości i miłości. Jest moim światłem, moim życiem. Syn jest Twój dopóki się nie ożeni. Córka jest twoja na zawsze.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku