// Ona / 8 powodów, dla których rude dziewczyny są wyjątkowe

Ona

jak to jest kochać rudą, ruda dziewczyna
8 powodów, dla których rude dziewczyny są wyjątkowe

Umawianie się na randki z rudymi dziewczynami to konieczność, bo one są naprawdę wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że są widoczne na ulicy z daleka ze względu na cudny kolor włosów. Nie słuchaj głupot w stylu: “rude to wredne”. Mówią to ci, którzy wierzą w koty przebiegające drogę i rzekomo przynoszące pecha, albo w to, że pecha przynosi piątek 13-tego. Pomyśl inaczej: “rude są naprawdę gorące”. Tak gorące jak kolor ich włosów. Rude kobiety i rudzi mężczyźni zasługują na podziw, uznanie i miłość, bo są kochani, cudowni i wyjątkowi. Dodatkowo rudy jest znowu modnym kolorem włosów widocznym na wybiegach u takich projektantów jak Givenchy, Versace, Valentino, Calvin Klein, Jean Paul Gaultier czy Alexander McQueen.

Wyjątkowość rudych nie zaczyna się i nie kończy na kolorze włosów i czasami słodkich piegach na twarzy. Oto inne powody:

1. Jest nas niewiele.
Czy wiesz, że stanowimy tylko 0,5 procent populacji? To jedna ruda osoba w grupie 200. Czy to nie dowodzi naszej wyjątkowości? Najwięcej jest nas w Szkocji (13% populacji), Irlandii (10%) i w USA (2-6%). 

2. Jesteśmy delikatne jak kwiaty.
Jeśli chcesz być księciem i przybyć do swojej wyjątkowej i delikatnej księżniczki na białym koniu – zakochaj się w rudej. Badania naukowe dowodzą, że rude odczuwają ból inaczej niż pozostali. Dodatkowo są bardziej podatne na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Rudzi są bardziej wrażliwi na zimno, bardziej cierpią z powodu bólu zębów, bardziej narażeni są na sklerozę, a także na podwójna miesiączkę (endometriozę). Lepiej radzą sobie z piekącym bólem skóry aniżeli nie rudzi. Potrzebują po prostu więcej środków znieczulających, aby ukoić ból. Jeśli więc chcesz istotę kruchą i delikatną, którą otoczysz swym silnym, męskim ramieniem – wybierz rudą. 

3. Mamy więcej orgazmów
Jeśli chcesz odczuć, że to co robisz w sypialni prawie zawsze skutkuje super orgazmem u Twojej partnerki- wybierz rudą. Rude kobiety mają częściej orgazm, aniżeli przedstawicielki innych kolorów włosów. Jesteśmy wyczulone na dotyk i naprawdę lubimy seks… Dużo seksu… Niemiecki seksuolog, dr Werner Habermel twierdzi, że rudowłose kobiety są najbardziej aktywne seksualnie spośród wszystkich. Lilith, pierwsza żona Adama, miała mieć rude włosy i została wygnana z raju za... lubieżność. Nie bez powodu Szatana często przedstawiano z rudymi włosami, ponieważ kolor ten kojarzył się z pożądliwością i moralnym upadkiem. My po prostu lubimy się kochać…. 

4. Nasze ciała mają ładny zapach.
Wie o tym każdy, kto spotykał się z rudowłosą pięknością. Nas wyróżnia zapach ciała. Silniejszy aniżeli u nie rudych. Powodem tego jest fakt, że podobnie jak zwierzęta, które obnoszą się ze swoimi dobrami, rudzi mają swoim zapachem przyciągnąć do siebie płeć przeciwną i chwycić w swoje sidła. Na zawsze. Zapach ciała rudych jest porównywany do zapachu fiołka i bursztynu. Magia feromonów! 

5. Produkujemy więcej witaminy D.
Jeśli obawiasz się zakochać w delikatnej kobietce o kruchych kościach, bo jeszcze przez nieuwagę z wielkiej miłości zrobisz jej krzywdę – za mocno przytulisz i uppsss. Problem… Przy rudowłosych Ci to nie grozi, bo mamy silniejsze kości od pozostałych. Produkujemy więcej witaminy D przy mniejszej ilości światła aniżeli blondynki, czy brunetki. 

6. Mamy najgrubsze włosy.
Naturalne rude włosy zawierają rekordową ilość pigmentów, dlatego bardzo trudno jest je przefarbować. Włosy te są też najgrubsze ze wszystkich i jest ich na głowie mniej niż w przypadku innych kolorów. Dla porównania: blondynka ma około 140 tysięcy włosów, a ruda tylko 90 tysięcy. 

7. Niektórzy boją się nas, inni wręcz dyskryminują.
W słowniku języka angielskiego znajdziemy słowa "gingerphobia", czyli strach przed rudowłosymi i "gingerism" - dyskryminacja osób o tym kolorze włosów. Zjawisko to jest czasem porównywane do rasizmu. Spójrz na nas… Czy naprawdę na to zasługujemy?

8. Ponoć po śmierci zamieniamy się w wampiry.
Starożytni Grecy wierzyli, że po śmierci stajemy się wampirami. To oczywiście nie jest prawdą. Na pewno rudowłosi owiani są jakąś magią, która chroni nas przed złem tego świata. Niektórzy twierdzą, że każdy pieg to dusza, którą skradliśmy… Chcesz wiedzieć jaka to magia? Umów się z rudą na randkę….

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku