// On / Kiedy mężczyzna kocha kobietę....

On

mężczyzna, miłość, wyrażanie miłości, kiedy on kocha, jak kocha, czy kocha, wyrażanie uczuć, Kobieta
Kiedy mężczyzna kocha kobietę....

Kiedy mężczyzna kocha, nie musi tego wyrażać poprzez dwa słowa: "kocham Cię". Jest wiele dróg okazywania uczucia i zaangażowania. Pamiętajmy, że w życiu liczą się wielkie czyny, a nie wielkie słowa. 

1. Niekończące się pocałunki
 
Kto nie lubi długich i niekończących się pocałunków?! Jeśli to jest facet i nie ma ich dość, to znaczy, że jest szczęśliwy, że jesteś.

2. Uśmiecha się słodko po pocałunkach
Czy nie uśmiecha się słodko po pocałunkach patrząc Ci głęboko w oczy? To specjalny rodzaj uśmiechu, to uśmiech osoby nieprzytomnie w Tobie zakochanej, która cała sobą mówi: "kocham Cię!!!". W końcu "uśmiech to pół pocałunku"....

3. Lubi się przytulać do Ciebie
Kiedy kogoś kochasz lubisz ciągle być blisko tej osoby. Możecie nic nie robić, tylko leżeć obok siebie i czuć swoją fizyczną bliskość. I rozkoszować się nią.

4. Trzyma Cię za rękę
Idziecie na spacer, a on trzyma Cię za rękę, jak się trzyma dziecko? Manifestuje przed całym światem, że jesteście razem. Dodatkowo utrzymywanie takiej fizycznej bliskości to mówienie "kocham Cię" w sposób niewerbalny....

5. Wnikliwie słucha tego, co mówisz
Nawet jeśli z natury mało mówi, to jeśli chodzi o jego uczucia w stosunku do Ciebie, słucha wnikliwie tego, co do niego mówisz, bo jest to dla niego ważne. Ty jesteś dla niego ważna.

6. Jest ciągle blisko Ciebie
Czy wymyśla jakieś wspólne wyjścia z Tobą z zaskoczenia? Albo czy łączy wszystkie swoje aktywności z Twoimi, tylko po to, aby być blisko Ciebie? Wspólny weekend, wspólny wieczór, wspólne śniadania.... To coś więcej niż spotykanie się na randkach....

7. Dotyka Cię
Kiedy jesteście w miejscach publicznych on nie może utrzymać rąk przy sobie i dotyka Twoją dłoń, aby poczuć Twą bliskość. Czy nie trzyma swojej dłoni na Twojej, gdy jesteście w restauracji? Albo nie ściska w kinie Twojej dłoni i nie całuje jej od czasu do czasu? Taka bliskość poprzez dotyk pokazuje, że Twój facet chce utrzymać fizyczny kontakt z Tobą, niekoniecznie seksualny.

8. Utrzymuje z Tobą kontakt wzrokowy
Wiesz, że on na Ciebie patrzy, gdziekolwiek się znajdujecie. Kiedy jesteście na imprezie ze znajomymi, niby nie ma go w pobliżu, ale czujesz jego wzrok na sobie. Gdy na niego spoglądasz uśmiecha się uroczo. Nawet jeśli jesteście zajęci innymi rzeczami on chce, abyś wiedziała, że troszczy sie o Ciebie. Tobie daje to poczucie bezpieczeństwa - wiesz, że jest zawsze przy Tobie.

9. Jego zachowanie jest lustrzanym odbiciem Twojego
Czy podnosi filiżankę z kawą dokładnie w tym samym momencie, co Ty? Albo wsypuje cukier, kiedy Ty to robisz? Gdy pary stają się sobie naprawdę bliskie zachowują się często jak swoje lustrzane odbicia.

10. Ma wyprostowaną sylwetkę
Wiele osób cechuje niechlujny sposób chodzenia i garbienie się. Kiedy zaczynasz z kimś być, na kim Ci zależy, dbasz o wygląd swojej sylwetki, bo chcesz zrobić wrażenie. Nie garbisz się, ani kiedy chodzisz, ani kiedy siedzisz.

11. Dzwoni bez powodu lub pisze sms-y
Kiedy nie ma Cię w pobliżu on dzwoni na moment, aby usłyszeć Twój głos. Wiesz, że cały czas o Tobie myśli.... Czy nie dzwoni, aby powiedzieć Ci "dzień dobry", albo aby być pierwszą osobą, którą rano usłyszysz?

12. Często poprawia włosy, kiedy jest z Tobą
Kiedy ludzie są podekscytowani mają skłonność do dotykania palcami włosów częściej niż normalnie. Czy nie robi tak, kiedy jesteście blisko siebie? Tak, jakby chciał powiedzieć coś bardzo intymnego, ale trudno mu znaleźć właściwe słowa.

13. Przynosi Ci prezenty-niespodzianki
Przynosi Ci wyszukane prezenty-niespodzianki? Książkę, o której marzyłaś? Albo kolczyki na widok, których w sklepie powiedziałaś, że musisz sobie sprawić po wypłacie? Albo ulubione belgijskie czekoladki, które możesz pochłaniać kilogramami, mimo że jesteś na diecie? Jest doskonałym obserwatorem i zależy mu na Tobie, dlatego wie, co sprawi Ci radość. I nie chodzi tu o drogie prezenty, a wyszukane. Takie szyte na miarę.

14. Często się śmieje
Czy uważa Cię za zabawną i śmieje się z Twoich niezamierzonych wpadek? Może to zabrzmi dziwnie, ale im częściej śmieje się z Twoich żartów lub  śmiesznych zachowań, tym większe jest jego zaangażowanie w Wasz związek. Patrzy na Ciebie przez różowe okulary. I każdą wpadkę potrafi wytłumaczyć, zamiast krytykować w złośliwy sposób.

15. Jego znajomi uwielbiają Cię
Jeśli jego znajomi i przyjaciele zaczynają Cię traktować poważnie i są dla Ciebie bardzo mili i ciepli, to znaczy że wiedzą, jak ważna jesteś dla ich przyjaciela. Zaczynają więc Cię traktować wyjątkowo, bo będąc z nim stajesz się także ich bliską znajomą.

A jeśli do tego wszystkiego mówi "kocham Cię".... "Kocham cię, to nic i wszystko zarazem." (L. Pille). To obietnica, że zawsze będzie tylko Twój i nigdy tej obietnicy nie złamie. Że kiedy niebo będzie Ci się waliło na głowę, on przybiegnie i przytrzyma je....

SKPocałunek

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku