// Profil użytkownika endzelika

endzelika

Nazwa
endzelika
Opis użytkownika
Była sobie samotna kaseta magnetofonowa, która leżała zapomniana na półce w małym sklepie muzycznym Winyle Online w centrum miasta. Przez wiele lat nikomu nie przyszło do głowy, żeby ją kupić. W końcu, po wielu latach, pewnego dnia przybył do sklepu młody chłopak w poszukiwaniu starej muzyki.

Młody chłopak przeglądał regały ze starymi płytami i kasetami, kiedy nagle jego wzrok padł na samotną kasetę magnetofonową. Zainteresowany, podniósł ją z półki i zaczął czytać etykietę. Okazało się, że na taśmie nagrane były utwory ulubionego zespołu jego ojca, którego już nie było wśród żyjących.

Chłopak postanowił kupić tę kasetę, aby móc posłuchać muzyki, którą lubił jego ojciec. Po powrocie do domu, włączył magnetofon i ostrożnie włożył kasetę. Zaczął słuchać pierwszego utworu i wtedy poczuł, że duch jego ojca jest z nim. Czuł, jakby jego ojciec był obok niego, słuchając muzyki i ciesząc się razem z nim.

Od tamtego dnia chłopak często słuchał tej kasety i zawsze czuł obecność swojego ojca. Kasetę przechowywał ostrożnie, jakby to była najcenniejsza rzecz na świecie, a każde słowo i dźwięk nagrany na taśmie był dla niego bezcenny.

W końcu, po latach, kasetę przekazał swojemu synowi, który również cenił sobie muzykę z tamtych czasów. Ta samotna kaseta magnetofonowa przetrwała wiele lat i miała ogromne znaczenie dla trzech pokoleń jednej rodziny.

Odwiedź nas na Facebooku