// Seks / Dlaczego seks w trójkącie jest tak ekscytujący?

Seks

seks, seks w trójkącie, miłość
Dlaczego seks w trójkącie jest tak ekscytujący?

Seks w trójkącie to jedna z najpopularniejszych fantazji erotycznych. Kobiety najczęściej myślą o uprawianiu seksu z dwoma mężczyznami, faceci z dwiema kobietami. Nie ma tu jakiejś wielkiej filozofii. Jeśli seks z jedną osobą jest ekscytujący, dlaczego nie podwoić przyjemności? Wiele osób ma fantazje erotyczne na temat włączenia nowej osoby do związku, w którym sie znajdują. W trójkątach nie chodzi o "nowości", a o doświadczanie miłości z wieloma kochankami na raz. Tutaj nie ma miejsca na intymność, czułość, czy miłość. Seks we trójkę jest czystą żądzą, erotycznym eksperymentem i zaspokojeniem jednej z erotycznych fantazji kobiet, czy mężczyzn. Niewielu Polaków przyznaje się do zabaw w większym gronie: według profesora Izdebskiego prowadzącego badania dotyczące zachowań seksualnych Polaków to niecałe 2 procent aktywnych seksualnie mieszkańców Polski. Trójkąty to mieszanka wstydu, ekshibicjonizmu, przełamywania barier i  silnych bodźców zarówno wzrokowych, jak i fizycznych. Jeśli seks sprowadzimy do przyjemności czysto fizycznej, trójkąty znalazłyby się na samym szczycie listy najprzyjemniejszych doznań erotycznych.

Dlaczego trójkąt miłosny jest tak popularną fantazją erotyczną? Poniżej 5 powodów:

1. Niesamowita różnorodność: Troje ust, sześć rąk i trzy zestawy części intymnych. Wszystko to może być użyte w różnorodnych kombinacjach, które zależą od tego , jakie części intymne zostaną użyte i jakie granice wyznaczymy w tej zabawie. Najczęściej kombinacje te są bardzo ekscytujące dla wszystkich uczestników.

2. Silne bodźce wzrokowe i fizyczne: Jest dużo więcej wszystkiego, na przykład biust. Zamiast dwóch piersi - cztery. Lubisz uczucie twardych męskich mięśni? Lubisz być otoczona ludzkim ciałem z każdej strony? Jeśli w akcie miłosnym będzie dwóch facetów, tych mięśni będzie dwa razy więcej. Niektórzy ludzie znajdują prawdziwą przyjemność w intymnych momentach z więcej niż jedną osobą.

3. Uczucie zdwojonego pożądania: Kiedy uprawiasz seks z jednym wybitnym kochankiem czujesz, że Twoje ciało jest zmysłowe i przez niego pożądane. Jeśli pożąda Cię dwóch kochanków możesz poczuć się jak prawdziwa bogini seksu lub bóg seksu. Podwójna męskość to podwójna przyjemność, od której nie tylko rozpływasz się w rozkoszy ale także wzrasta Twoja kobieca samoocena. To niezwykle ekscytujące doświadczenie dla wszystkich kochanków uczestniczących w tym akcie.  

4. Możesz spojrzeć na swojego partnera z innej perspektywy: Trójkąt daje Ci możliwość zobaczenia partnera z kimś innym. Patrzysz na niego innymi oczyma. Wiele osób, które doświadczyło miłości w trójkącie przyznaje, że taki widok na nowo rozpalił w nich uczucie i pożądanie do partnera. To rozwiązanie może ożywić związek i spowodować, że zakochacie się w sobie ponownie. Może też zakończyć się problemami w stałym związku i zachwianiem relacji pomiędzy partnerami. Zwłaszcza, gdy dojdziecie do etapu, że "zwykły" seks przestanie sprawiać Wam przyjemność, a spełnienie zaczniecie osiągać tylko podczas zabawy w większym gronie.

5. Uprawianie miłości z osobą tej samej płci: Dla wielu osób miłość w trójkącie jest bezpieczną drogą do uprawiania seksu z przedstawicielem tej samej płci. Często jest to miejsce, w którym doświadczają pierwszych kontaktów homoseksualnych. Jest to bardzo podniecające i ekscytujace uczucie, dzięki któremu czują się wyzwoleni. Wiele osób, które nigdy nie sądziły, że mogą czerpać przyjemność z seksu z osobą tej samej płci nagle odkrywa, że to niesamowita przyjemność, którą chcą powtarzać.

Zbigniew Lew Starowicz na temat trójkątów ma następujące zdanie: ''Uprawianie seksu we trójkę czy wymiana partnerów może wiązać się z powstaniem pewnych określonych nowych nawyków. Inaczej mówiąc: kto posmakował seksu we trójkę, może już mu w ogóle nie odpowiadać tradycyjny seks we dwoje. W grę wchodzą nowe bodźce. Ta nowa skala wrażeń i doznań dla niektórych ludzi może być szalenie atrakcyjna. To jest tak: kto zasmakował w winach z Toskanii i stać go na wina toskańskie, nie będzie pić Sofii. Niebezpieczeństwo polega na tym, że to, co początkowo traktowane jest jako zabawa czy pewnego rodzaju eksperyment, przeobraża się później w styl życia''. Może niech zostanie naszą fantazją erotyczną.... Seks w związku jest wyrazem bliskości, zaufania i miłości. Biorąc pod uwagę ewentualne uczestnictwo w trójkącie naruszamy tą zasadę.

Należy o tym pamiętać.

MB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku