// Miłość / Jak rozpoznać, że kochasz właściwego faceta?

Miłość

porady, czy kocham właściwego faceta
Jak rozpoznać, że kochasz właściwego faceta?

Kochasz go i zastanawiasz się, czy to jest facet na całe życie. Jak rozpoznać takiego faceta?

1. Panuje nad swoim życiem. 
Prawdziwy facet obstaje przy swoich decyzjach. Swój czas organizuje z uwzględnieniem Twoich i jego priorytetów. Wzorowo wywiązuje się z każdej z ról: ojca, partnera, pracownika, szefa...  Bierze odpowiedzialność za swoje czyny i nigdy nie narzeka, ani też nie wymiguje się z wypełniania obowiązków.

2. Komunikuje się w sposób bezpośredni i szczery.
Ufa Ci i wierzy. Zawsze wiesz, na czym stoisz. Nie kłamie, ani nie nagina rzeczywistości.  Potrafi wyrażać swoje emocje. Poszukuje rozwiązań problemów, ale nie jest agresywny, ani nie używa przemocy. Zawsze jest cierpliwy, cokolwiek by się nie działo potrafi zachować zimną krew. Jest Twoim prawdziwym oparciem w każdej sytuacji.

3. Sprawia, że czujesz się bezpieczna, kiedy jest przy Tobie.
Facet, dla którego jesteś równorzędną partnerką robi wszystko, abyś czuła się przy nim bezpieczna i aby wszystkie Twoje oczekiwania były spełnione. Nigdy Cię nie onieśmiela lub nie nazywa w lekceważący sposób. Nie narzeka na Ciebie przy innych. Respektuje wszystkie Twoje potrzeby i nie ocenia ich. Chce, abyś każdego dnia czuła jego miłość.

4. Ciężko pracuje.
Potrafi ciężko pracować, aby zaspokoić potrzeby rodziny. Wie, kiedy jest czas na odpoczynek i relaks. Swoje ciało traktuje w bardzo zbalansowany sposób. Rozgoryczenie nie ma miejsca w jego życiu, ponieważ doskonale zna swoje ciało i zaspokaja wszystkie jego potrzeby. Emanuje pozytywną energią każdego dnia. 

5. Docenia Twoje zdolności.
Nie boi się, że posiadasz wiele zdolności i jesteś lepsza od niego w niektórych dziedzinach. Jest dumny z tego, że jesteś silna. Nigdy nie porównuje, ani nie ocenia. Przypomina Ci, jaka jesteś wyjątkowa, kiedy jesteś zniechęcona lub zdemotywowana. Cieszy się z Twoich sukcesów i szczerze świętuje je z Tobą.  

6. Jest rycerski i nie traktuje tego jak obowiązek.
Właściwy facet chce Cię pieścić cały czas, ale nie dlatego że powinien, aby inni widzieli. Wie, że doskonale dajesz sobie radę, ale czuje się spełniony, kiedy może zatroszczyć się o Ciebie. Poświęca Ci czas, uwagę, przynosi prezenty i kwiaty. Bez okazji, tak aby było Ci miło. Nie interesuje go zupełnie, co inni myślą o Waszym związku -  skupia się na tym, co czuje i na tym, aby było Ci jak najlepiej.

7. Cieszy się, gdy o niego dbasz, ale nie wymaga tego.
Właściwy facet jest wdzięczny za to, co robisz dla niego. Niczego nie oczekuje, a Twoją troskę o niego traktuje jako akt miłości i oddania z Twojej strony. Postrzega Cię jako partnerkę, a nie pomoc domową, czy matkę. Kiedy czegoś potrzebuje, prosi o to z nadzieją, że ty Także poprosisz, kiedy będziesz chciała coś od niego. Generalnie daje sobie radę sam, ale docenia opiekę i wsparcie, jakie mu dajesz.  

8. Prosi o zgodę.
Niczego nie wymaga. Jeśli czegoś potrzebuje prosi. Docenia Twoje zdanie i zwraca uwagę na Twoje emocje. Podejmuje decyzje, ale nie jednostronnie, a w porozumieniu z Tobą. Zawsze bierze pod uwagę Twoje cele i wizje. W związku macie równe prawa.  

9. Słucha.
Facet, który dba o Ciebie nie stawia siebie w centrum, zostawia dużo przestrzeni dla Ciebie. Szczerze wsłuchuje się  w to, co masz do powiedzenia i odpowiada mądrze i w przemyślany sposób. Lubi obserwować, jak się rozwijasz w związku. Partycypuje aktywnie w Waszych rozmowach i wsłuchuje się w Ciebie aktywnie. Wsłuchuje się w to, co masz do powiedzenia nie dlatego, że musi, ale dlatego że chce, bo Cię kocha. I chce wiedzieć o Tobie absolutnie wszystko.

10. Szaleńczo Cię kocha.
Facet, który Cię naprawdę kocha przytula Cię czule. Zawsze patrzy Ci prosto w oczy. Dzieli sie swoimi emocjami zarówno poprzez czyny, jak i poprzez słowa. Daje Ci poczucie stabilności, wyciszenie. Jest wytrwały w swojej miłości i zaufaniu i to otrzymuje od Ciebie w zamian.

 Taki właśnie jest? Jeśli tak, to znalazłaś tego właściwego....Uśmiech

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku