// Miłość / Sztuka uwodzenia

Miłość

Kobieta
Sztuka uwodzenia

Uwodzenie jest sztuką. I warto zagłębić się w jej tajniki, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie odpowiedniego partnera. Przecież nie jesteśmy Kopciuszkami, które będą czekać na zjawienie się księcia na białym koniu. Po pierwsze to my decydujemy, kto ma być tym księciem, po drugie stosując pewne taktyki możemy zdobyć księcia bez problemu zostawiając konkurencję w tyle. Badania naukowe wykazują, że sposób flirtowania ma duże większe znaczenie aniżeli wygląd. Nie myślcie więc, że godziny spędzone na przygotowaniach: makijaż, manicure, fryzura itp. to jedyne ważne czynniki, aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnego partnera. Pamiętajcie: uwodzenie to finezja, subtelność i klasa z zachowaniem tajemniczości. Ktoś powiedział, że “uwodzenie jest najlepszą furtką do romansu i tylko od nas zależy, czy ją otworzymy” . 

Uwodzenie to gra, jak gra w szachy. Musisz przewidzieć ruch każdy przeciwnika, aby wygrać. Poniżej kilka interesujących faktów dotyczących flirtu, o których prawdopodobnie nie wiedziałaś, a powinnaś.

1.    Wygląd
Faceci są wzrokowcami. Zwrócisz na siebie uwagę, jeśli będziesz wyglądać atrakcyjnie, reprezentacyjnie i uwodzicielsko. To samo dotyczy nas, kobiet. Szybciej wyłowimy z tłumu przystojnego bruneta, aniżeli niskiego i przygrubawego blondyna. Dla panów ważne jest, aby kobieta przykuwała uwagę konkurencji: rajcuje ich, gdy inni spoglądają na ich wybrankę z podziwem i zazdrością. Musisz więc zawsze wyglądać jak million dolarów.

2.    Kontakt wzrokowy czyni Cię atrakcyjniejszą
Uśmiechy są ważne, ale nie uciekaj wzrokiem przed facetem, który Ci się podoba i który odwzajemnia zainteresowanie. Po fazie uśmiechania się, przejdź do kontaktu wzrokowego. To nie tylko sygnał dla drugiej strony, że jestes zainteresowana, ale może on spowodować jeszcze większe Twoje zainteresowanie obiektem aniżeli podczas pierwszego kontaktu wzrokowego. Badania potwierdzają, że dwustronne nieprzerwane wpatrywanie się w siebie nieznajomych prowadzi często do zrodzenia się namiętnej miłości.  

3.    Dotykanie jest koniecznością
Są trzy poziomy dotykania: przyjacielski (dotknięcie pleców, albo delikatne poklepanie), objęcie w okolicy ramion albo w okolicy pasa – ten jest wyższym stopniem zaawansowania znajomości i dotknięcie twarzy. Kiedy tylko możesz dotykaj twarzy. To bardzo zbliża.

4.    Graj osobę niedostępną
Badania naukowe potwierdzają, że robienie z siebie osoby niedostępnej i wartej zdobywania gwarantuje Ci pozycję zwycięzcy. Faceci pragną tego, czego nie moga mieć. Spraw więc, aby to facet zapragnął Cię zdobyć i aby dwoił się i troił, by cel zrealizować. Jednym słowem: nie bądź łatwym celem!

5.    Dla facetów wiek nie ma znaczenia
Jeśli chodzi o niezobowiązujące flirtowanie dla 83% mężczyzn Twój wiek absolutnie nie ma znaczenia.  To samo z długotrwałym związkiem. Nie patrz na to, ile masz lat i nie wykonuj obliczeń matematycznych zamiast uczestniczyć czynnie w grze zwanej flirtem. Wiek nie ma znaczenia. Ktoś zaprasza Cię do gry zwanej flirtem, Ty do tej gry wchodzisz i uwodzisz….

 

6.    Kuś  sposobem mówienia
Faceci koncentrują się na seksownym głosie i sposobie mówienia. Na szczęście posiadamy możliwość modulowania głosu. Nie mów szybko jak nakrecona! Staraj się mówić seksownie, wolno, tam, gdzie trzeba zawieszaj głos.  Rób przerwy…. Daj mu szansę na czynne uczestniczenie w dyskusji. Nie zamień Waszej rozmowy w Twój monolog. Jeśli jesteś posiadaczką seksownej chrypki…. Hmmm… on już jest Twój.

7.    Ważne jest, jak trzymasz głowę
Drogie Panie, naukowcy z Uniwersytetu Newcastle w Australii odkryli, że najbardziej pociągające dla facetów jest, gdy głowę mamy skierowaną pod kątem w ten sposób, że jesteśmy zmuszone spoglądać w górę (spod oka). Takie zalotne spojrzenie nie umknie uwadze żadnego faceta. Koledzy, Wy z kolei, aby wyglądać męsko i pociągająco dla swych kobiet odchylajcie głowę i patrzcie z góry. Tylko nie przesadzajcie. Kobieta ma kusić, facet ma zdobywać.  

8.    Potęga czerwieni to nie bajka
Zawsze, kiedy wybierzesz czerwoną szminkę lub sukienkę, generalnie czerwień – kolor władzy i pewności siebie, skierujesz na siebie wzrok wszystkich panów. Efekt “czerwonej sukienki” nie tylko pomoże Ci w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, ale dajesz tym znak, że jesteś bardziej otwarta na zaloty. Zanim sięgniesz po czerwień, dobrze się zastanów, czy jesteś nastawiona na flirt.

9.    Szpilki to afrodyzjak
Faceci uwielbiają kobiety w szpilkach. To działa jak afrodyzjak. Dlaczego tak się dzieje? Kobieta w szpilkach inaczej się porusza. Jest wyprostowana, wypina pupę, pierś wystawia do przodu, nogi stają się dłuższe. Uwidacznia wszystkie swoje przymioty. Jeśli dodatkowo seksownie się w nich porusza, to zwróci na siebie uwagę każdego faceta.

10. Bądź otwarta, wiedz, czego chcesz
O ile kobiety preferują podchody i całą tą nudną otoczkę, mężczyźni chcą kobiet, które są bezpośrednie i otwarte. Nie ma niczego bardziej seksi od tego, gdy sie wie, czego się chce. Zarówno kobiety jak i mężczyźni zgodni są co do faktu, że nie lubią udawanego, taniego “bajerowania”.

11.  Dobrze Ci to zrobi!
Zdziwona? Ci, którzy flirtują regularnie mają lepszą morfologię krwi, co oznacza, że flirtowanie jest zdrowe…. Czując się pożądaną wyglądasz lepiej i promieniejesz. Dodatkowo nabierasz przy tym niezłego doswiadczenia. Same plusy!

Wiemy już, jak się przygotować do flirtu. W artykule “Szachista” możecie przeczytać, jak to zawodnicy: kobieta i mężczyzna analizują każdy ruch przeciwnika, aby wygrać tą swoistą grę (http://www.milosctopasja.com/artykuly/pelny/367/szachista)…. Okiem faceta…. A Ty już wiesz, jak rozegrasz swoją partię szachów? Pocałunek

SK

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku