// Znaki Zodiaku / 10 brutalnych prawd jak to jest kochać PANIĄ WODNIK

Znaki Zodiaku

Znaki Zodiaku, jakie są wodniczki
10 brutalnych prawd jak to jest kochać PANIĄ WODNIK

Jaka kobieta jest nie z tego świata? Odpowiedź jest prosta: kobieta spod znaku Wodnika (20 stycznia – 18 lutego). To najbardziej niekonwencjonalny członek rodziny Zodiaku. Z czego słyną Wodniczki? Są wyjątkowe, niesamowicie czarujące, bardzo inteligentne, a do tego są rewolucjonistkami. To głębokie myślicielki, które ciągle pracują nad sobą. Wodniczka wzbogaca życie otaczających ją osób nowymi pomysłami i ideami. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem jej pilnie strzeżonego serca zniewoli Cię na zawsze. Jest odważnie szczera i błyskotliwa. Będziesz ją podziwiać i adorować. Tak jak jest fascynująca i przyciągająca, jest także najbardziej paradoksalną kobietą w całym Zodiaku. Musisz nauczyć się, jak postępować z jej dziwactwami. To kobieta marzeń dla pewnego siebie faceta, który lubi wyzwania.

A co musisz o niej wiedzieć?

1. Jest cholernie inteligentna.
To najbardziej inteligentny znak w całym Zodiaku. Kobiety Wodniczki wyróżniają się intelektem, a ich życie toczy się raczej w umyśle. To, co odróżnia Wodniczki od innych znaków, to dążenie do zgłębienia tematu. Ona nie tylko myśli o rzeczach, ona je analizuje dogłębnie i z każdej strony. Dla niej nie jest wystarczające pobieżne potraktowanie tematu. Wodniczka ma głód wiedzy, głębokiego zrozumienia, połączenia faktów: „jak” i „dlaczego” i do tego zawsze dąży. Pokochanie jej intelektu nie jest wystarczające, gdyż potrzebuje faceta, który dorówna jej intelektem. Będzie podekscytowana jak dziecko, kiedy dotkniesz jej intelektu we właściwy sposób. Jeśli jednak konwersacja jej nie zachwyci, szybko się Toba znudzi i znajdzie sobie kogoś innego do dyskusji.

2. Za dużo myśli i analizuje.
U kobiety Wodnika często nie jest łączona fizyczność z umysłem, a to błąd. Powiedzenie jej, że za dużo myśli rani ją głęboko i może spowodować, że nie da Ci dostępu do swojego ciała, jeśli nie zawładniesz jej umysłem. To przejście od umysłu do ciała nie jest łatwe, więc często w jej życiu brakuje seksualności.

Często jest uważana za chłodną, albo emocjonalnie wycofaną. Ale taka nie jest. Dużo czasu spędza ze swoimi myślami (to jest strefa komfortu) i potrzebuje prawdziwej zachęty, aby ją opuścić. Facet, który pozna tą stronę jej osobowości zostanie wynagrodzony, ponieważ…..

3. Jest otwarta na eksperymentowanie w seksie.
Kobiety Wodniczki są ciekawe wszystkiego, otwarte i nudzi je konwencjonalny seks. Dlaczego? Bo to dobra zabawa i przygoda w sypialni, albo na tylnym siedzeniu samochodu, albo gdzieś na zewnątrz, gdzie mogą być przyłapane na gorącym uczynku. Wypróbowanie różnych praktyk uważa za dobrą zabawę tak długo, jak czuje, że to jej wybór i że nie uważasz jej za królową jednej nocy. Seks dla niej łączy się z uczuciami. Utrzymuj ją w napięciu mówiąc jej, co będziesz robił. Silne pieszczoty bardziej się jej spodobają niż delikatne głaskanie. Obserwowanie jak sama odkrywa swoje ciało jest niezwykle podniecające (zresztą podniecające jest odkrywanie jej ciała przez Ciebie). Nie lubi być poganiana. Jeśli to Wasza pierwsza randka, nie oczekuj, że zakończy się w łóżku, podobnie zresztą jak i druga.  W podręcznikach techniki seksualnej nie ma niczego, czego nie chciałaby wypróbować i co najprawdopodobniej zaproponuje. Dla niej dopuszczalne jest wszystko, co daje przyjemność partnerowi.  

4. Nie cierpi ckliwych romansów.
Kobiety Wodniczki niezwykle twardo stąpają po ziemi i są dumne z tego, że są wyjątkowe i pełne autentyzmu. Dla nich bardziej od pokazów romantycznych wybuchów liczy się szczerość. Nie musisz wcale pamiętać o Walentynkach, według niej to przereklamowane święto. Zapomnij jednak o jej urodzinach, a ona szybko zapomni o Tobie. Tu bywa pamiętliwa. Kobieta Wodniczka uwielbia, kiedy o nią zabiegasz, bo czuje się wyjątkowa. Jeśli zamieścisz kwiecisty post na swoim profilu facebookowym o niej nie omieszka go nie przekazać dalej – albo zamieści na swoim profilu. A to wszystko po to, aby powiedzieć światu: „Patrzcie jakiego świetnego mam chłopaka…”. Tym bardziej zwrócisz jej uwagę na siebie aniżeli serdecznymi słowami…. Chce przeżyć prawdziwy romans, ale praktyczna część jej osobowości potrzebuje osadzenia w realiach i na ziemi. Sama postara się, abyś odczuł, jak ważny dla niej jesteś. Będzie kupować Ci unikalne prezenty i przygotowywać niespodzianki. Oklepane prezenty i przewidywalne niespodzianki nie leżą absolutnie w jej naturze. Ona lubi odmienność i unikalność w tym temacie.

5. Unika kłótni.
Wodniczka za bardzo szanuje innych, aby wyrażać się w pełni. Nie ma zrozumienia i cierpliwości dla tych, którzy są niemili i nie lubi konfrontacji. W praktyce obydwie rzeczy uważa za niepotrzebne. Kiedy jest czymś zaniepokojona pokaż jej wszystkie racjonalne argumenty, ona wysłucha Cię, a  potem Ci za to podziękuje, nawet jeśli zna je na pamięć. Spróbuj ją zdominować, podnieś na nią głos, albo nie traktuj jej z szacunkiem – odejdzie. Ludzie wredni, plotkarscy i małostkowi są dla Wodniczek odrażający. Jeśli potraktujesz ją w sposób, jaki ona uważa za „nie fair” stracisz jej zaufanie i respekt na zawsze.

6. Jest całkowicie niezależna.
Rządzą nią dwie planety: Uran i Saturn. To Uran powoduje, że całkowitą niezależność ma w naturze. Musi być prawdziwa dla samej siebie i potrzebuje tego tak, jak inni potrzebują powietrza do oddychania. Niezależnie, czy w życiu osobistym, czy w zawodowym, jeśli tylko poczuje się niedoceniona, stłamszona lub kontrolowana – odejdzie. Wie, że jest ekscentryczna. Ma świadomość tego, że potrzebuje dużo przestrzeni dla samej siebie. Nic bardziej jej nie przeraża jak zabranie lub ograniczenie jej wolności i autonomii. Nie waż się jej naruszać! Poprosisz ją o niewiele, a ona szczęśliwa ofiaruje Ci wszystko. Będziesz żądał, nie otrzymasz nic, a ona się ulotni.

7. Jest indywidualnością.
Ma odwagę przekonań i zawsze stara się je zrealizować. Jeśli poniesie klęskę, nie załamuje się, bo wie, że porażka może przynieść jej tyle samo korzyści, co sukces. Porażka do zaproszenie do kolejnej próby.

8. Szuka związku doskonałego.
Czasami trudno jej się na coś zdecydować. Pragnie mężczyzny, który sprawi, zę będzie się czuła jak prawdziwa kobieta. Nie obchodzi jej ani rasa, ani kolor, ani religia.

9. Ciągle się zmienia.
“Albo ewoluujesz, albo umierasz” – to chyba najlepiej opisuje kobietę Wodnika. Poszerzanie światopoglądu, ulepszanie świata i ewoluowanie ku lepszemu jako osoba  to części nigdy nie kończącego się procesu jej przemian. Tego samego oczekuje od Ciebie. Nigdy Ci nie powie, jak masz się zmienić, bądź co masz w sobie zmienić. Oczekuje od Ciebie ciągłego rozwoju. Osiądź na laurach, trzymaj się kurczowo swojego sposobu myślenia, a ona straci Tobą zainteresowanie. To trochę czyni ją niekonsekwentną. Włoży cały swój wysiłek i energię w związek albo projekt biznesowy, bo jest zacięta. Często dotrzymywanie jej kroku jest frustrujące. Jeśli oczekujesz, że ona pozostanie tą samą osobą, jaką spotkałeś 10 lat wcześniej, to zapomnij o tym. Nie ma najmniejszych szans. Miła, błyskotliwa, dowcipna, zdolna, pomysłowa, niepokorna i zbuntowana – taka jest. Życie spędzone z kobietą Wodnikiem nigdy nie jest nudne. Zależy jej na silnym, pewnym siebie facecie, który dotrzyma jej kroku, będzie otwarty na jej pomysły, ale także będzie miał wystarczająco dużo pasji, aby pomóc jej otworzyć się seksualnie i emocjonalnie. Jeśli jesteś tym facetem, bądź przygotowany na odkrywanie wspólnie z nią świata.

10. Chcesz zakończyć Wasz romans?
Nie trudź się. Prawdopodobnie Wodniczka zrobi to pierwsza. Intuicja ostrzega ją znacznie wcześniej, zanim Ty usłyszysz dzwonek ostrzegawczy. Ona już wie, ze bal się skończył. Licz się z każdym groszem. Miej sekrety. Kiedy popełni błąd, daj jej do zrozumienia, że to błąd niewybaczalny. Bądź konserwatystą. Staraj się dobierać jej stroje. Oderwij ją od przyjaciół. Twoja Wodniczka szybko odejdzie. Nie zostawi nawet szczoteczki do zębów na pamiątkę dawnych czasów spędzonych z Tobą. W końcu, co było a nie jest nie pisze się w rejestr.

I jak Wodniczki, zgadza się? 

 

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku