// Miłość / Dlaczego znani faceci zdradzają swoje piękne żony?

Miłość

relacje, zdrada, dlaczego faceci zdradzają
Dlaczego znani faceci zdradzają swoje piękne żony?

Pamiętacie historię golfisty Tigera Woodsa i jego żony Elin Nordegren? Tiger Woods miał zasobne konto, luksusową rezydencję na Florydzie oraz sławę najlepszego golfisty świata. Dodatkowo był najbogatszym sportowcem USA. Gdy wyszło na jaw, że notorycznie zdradzał żonę z tabunem kochanek na jego wizerunku pojawiła się rysa. I to tak głęboka, że spowodowała koniec golfisty. Na zewnątrz odgrywał rolę kochającego męża pieknej Elin i ojca ich dwójki dzieci. Przez tą niechlubną historię zdrady dołączył do listy znanych facetów, którzy zdradzali swoje piękne partnerki z paniami o wątpliwej reputacji: Eric Benet (były Halle Berry), Hugh Grant, Jesse James (były mąż Sandry Bullock), Russell Brand (były mąż Kate Perry).

Większość facetów myśli, że jeśli spotkają na swej drodze kobietę bardzo atrakcyjną, do tego mądrą nigdy nie zbłądzą, w sensie nie zdradzą. Szukają wyjątkowo atrakcyjnej partnerki, bo to ma ich uchronić przed zdradą. Założenie jest dobre, ale...  Jak pokazuje historia, bogaci i znani mężczyźni są w stanie zrujnować swoje małżeństwo i karierę dla zaspokojenia żądz i chwilowej przyjemności. Powstaje pytanie dotyczące ludzkiego zachowania: Dlaczego to robią, skoro wydaje się, że w domu mają wszystko, co potrzebne do szczęścia?

Poniżej kilka teorii:
1. Facetowi, który ma władzę i pieniądze przytrafiają się liczne okazje zdrady. Jest łakomym kąskiem dla kobiet szukających sponsorów lub sensacji. Atrakcyjność jego żony nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia.
2. Żadna kobieta nie jest wystarczająco piękna, aby facet pozostał jej wierny na zawsze. Musi być coś więcej, co spowoduje, że on będzie w pełni oddany związkowi, w którym jest i swojej wybrance.
3.  Faceci są tak długo wierni, jak długo nie ma okazji. Nie ma okazji, nie ma zdrady.
4. Wiązanie zdrady z atrakcyjnością partnerki, bądź jej brakiem jest błądzeniem po omacku. W małżeństwie nie jest ważne, czy ludzie są atrakcyjni, ważne jest, czy są ze sobą szczęśliwi, czy sobie ufają i potrafią ze sobą rozmawiać.

Z drugiej strony są jeszcze kobiety, które są kochankami bogatych facetów. Dlaczego to robią, skoro mają świadomość tego, że facet jest żonaty?
1. Czy kobiety, dążą do zdrady z bogatym facetem mają mniej klasy? Czy jedynym ich celem jest zdobycie wymiernych korzyści?
2. Czy mężczyźni pragną, aby żona była szlachetna i honorowa, a kochanka rozwiązła? I dlatego szukają przygód na zewnątrz?
3. Czy najlepszym miejscem spotkania takiej rozwiązłej kochanki są agencje towarzyskie?

Tiger rozczarwoał miliony swoich fanów swoimi licznymi romansami. Stracił rodzinę, fanów i miliony dolarów z kontraktów sponsorskich, które nie doszły do skutku. Można się zastanowić nad jednym pytaniem: Jak człowiek śledzony codziennie przez paparazzi mógł przypuszczać, że uda mu się ukryć taki sekret jak schadzki w domach publicznych przed fanami? Czy naprawdę nie zdawał sobie sprawy z tego, że w dniu, kiedy rozpoczął swoje romanse zagwarantował sobie rozkładówkę we wszystkich kolorowych pismach nie tylko amerykańskich? Nie ma zbrodni bez kary.... Uśmiech

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku