// Seks / Seks oralny: 6 błędów popełnianych przez kobiety

Seks

seks oralny, seks, błędy popełniane podczas seksu oralnego
Seks oralny: 6 błędów popełnianych przez kobiety

Seks oralny jest tematem kontrowersyjnym. Jedni go uwielbiają i nie wyobrażają sobie bez niego stosunku, innych napawa obrzydzeniem. Zwykle kochankowie po jakimś czasie, kiedy poznają ciało partnera zaczynają rozkoszować się seksem oralnym. Seks oralny nie jest jednak taki prosty, jak się niektórym wydaje. Jest sztuką, której najnormalniej w świecie trzeba się nauczyć. Popełnia się po drodze błędy. Czasami partnerzy mają opory przed powiedzeniem, że coś nie idzie po ich myśli i warto byłoby to zmienić. Skoro nie mówią, skąd druga strona ma wiedzieć? A jakie są najczęstsze błędy popełniane przez kobiety, bo dzisiaj o kobietach?

1. Ostrożnie z zębami
Pamiętaj, aby pieścić penisa ustami, a nie zębami. Penis jest delikatny, więc zatapianie w nim zębów nie należy do przyjemnych doznań. Zawsze chowaj więc zęby pod wargami i dopiero nimi obejmuj penisa.

2. Uwaga na paznokcie
Długie paznokcie też nie należą do sprzymierzeńców pieszczot oralnych. Przytrzymując penisa bardzo długimi paznokciami narażasz go na urazy. Wystarczy przecież moment, żeby paznokieć jak sztylecik wbił się w miękką tkankę. Przed seksem skróć paznokcie do rozsądnej długości i opiłuj je.

3. Nie ograniczaj się wyłącznie do penisa
Mężczyźni lubią być stymulowani wszechstronnie. Stymuluj także okolice, zwłaszcza mosznę. Zwilżaj śliną jądra, ssij je, igraj z nimi swoim ruchliwym językiem. Możesz nawet leciutko je podgryzać, ale rób to delikatnie. Pamiętaj, że nie same jądra są strefą erogenną mężczyzn, ale moszna, w której są umieszczone. Nie zapominaj też o kroczu – miejscu między podstawą penisa a odbytem.

4. Trochę innowacji
Nie powtarzaj zawsze tych samych sztuczek, bo stanie się to nudne. Wprowadzaj nowości, np. weź do ust kostkę lodu, albo zanurzaj wargi raz w zimnym, raz w gorącym płynie i tak naprzemiennie stymuluj penisa ustami. Możesz tez spróbować z cukierkami miętowymi....

5. Penis to nie zabawka do miętoszenia
Seks oralny i sprawianie przyjemności facetowi nie polega tylko na tym, że bierzesz go do ust. Musisz być delikatna i zmysłowa w tym, co robisz. Przecież też nie chciałabyś, aby on miętosił bez wyczucia Twoje piersi! Stosuj różnorodne techniki stymulacji penisa. Liż go z dołu do góry i z góry do dołu, kręcąc głową z lewej do prawej i z prawej do lewej strony. Wsuwaj go do ust raz płytko, raz głęboko, raz wolno, raz szybko. Co jakiś czas pieść wędzidełko, ale nie rób tego zbyt długo, jeśli nie chcesz za szybko doprowadzić partnera do orgazmu.

6. Nic na siłę
Jeśli nie lubisz seksu oralnego absolutnie się do niego nie przymuszaj. Ty będziesz cierpieć, a jemu wcale nie sprawisz przyjemności. Nic na siłę. Może z czasem dojrzejesz do tej decyzji.


Samych zmysłowych doznańZmieszany

 

BB.

Lubisz ten materiał? Podziel się nim ze znajomymi:

Podobne artykuły

Odwiedź nas na Facebooku